Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові змінились керівники декількох комунальних підприємств

У Чернігові змінились керівники декількох комунальних підприємств

Про це стало відомо в ході проведення сьогоднішньої ранкової наради у мерії. Мер міста Владислав Атрошенко подякував за сумлінну працю 37-річну Радченко Антоніні Павлівні, яка останні декілька років очолювала КП «Шкільне», яке займається організацією в школах містах. Зазначив, що через ковід та локдаун підприємство потрапило у ситуацію, що на ньому виникла заборгованість у понад 9 млн. гривень, оскільки продукти не встигали реалізовуватися - їх не використовували в навчальних закладах за відстутності там дітей, які пішли на дистанційне навчання на тривалий час.

Мер дав доручення начальнику управління економіки ЧМР підтягнути показники підриємства за період у 1-3 місяці до прийнятних, за рахунок позик і інших комунальних підприємств, в першу чергу, КП «Чернігівводоканал», аби вирівняти стосунки з постачальниками продуктів.

- Сподіваюсь, що новий начальник вирівняє роботу підприємства і ми вирівняємо кредиторську заборгованість. І мені щомісячно звіт з цього приводу надавайте звіт, - сказав Атрошенко.
Новий начальник КП «Шкільне» - 42-річний Віталій Анатолійович Лосєв. Лосєв приступив до роботи ще 28 серпня. Його декларація можна переглянути за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/documents/9a63215f-72b1-4210-b8c2-1c85ce1176b2На фото Антоніна РадченкоНа фото Віталій Лосєв

Досить неочікуваною для представників ЗМІ стала інформація про те, що іде зі своєї посади - начальника КП «Зеленбуд» Артем Стах, особливо з огляду на те, що саме мер наполягав на тому, аби дати йому новий шанс (Стах був судимий 2 рази за корупційні злочини). Нове місце роботи Стаха - директор КП «Будинок книги», яке очолювала Корма Тетяна Іванівна.На фото Артем СтахНа фото Тетяна Корма


Атрошенко подякував Тетяні Іванівні, за те, що під її керівництвом підримєство було прибуткове і прибутки збільшились саме тоді, коли на посаду прийшла Корма, проте жінка виявила бажання піти у приватний сектор на більшу зарплату. Мер наголосив на тому, що це було саме бажання Корми, щоб присутні напевне зрозуміли, що її місце звільнили не під Стаха.
Замість Стаха КП «Зеленбуд» очолить 48-річний Морський Віталій Іванович, останнє місце роботи чоловіка - начальник КП «Новозаводське».На фото Віталій Морський

- Хочу подякувать Стаху і привітати його з новим призначенням. Він залишається працювати у громаді, - зазначив Атрошенко, та висловив сподівання, що Будинок книги буде працювати надалі успішно і підвищувати свої фінансові показники.

Також мер сказав, що найголовнішим пріоритетом перед КП «Зеленбуд» в найближчий час - це буде висадка дерев на осінь. Якщо новий керівник не буде справлятися і підприємство не буде демонструвати прибутки, то воно буде виокремлено в управління при міській раді.

Попрощалися і з Овсяником Миколою Констаниовичем керівником ЦНАПу (Портал адміністративних послуг м.Чернігів), який останнім часом попав у немилість мера, з не дуже прозорих причин, враховуючи те, що від населення на адресу даної установи можна почути лише позитивні відгуки.

- Є питання по ЦНАПу, які вже буде вирішувати новий керівник, я поставив перед ним ці задачі. Вони стосуються загалом організації роботи, конкурентності, збільшення прибутків і особливим контролем над роботою реєстраторів, - сказав Атрошенко. Прізвище нового керівника при цьому не назвав.

Нову посаду отримала Алєксеєва Маргарита Миколаївна, яка перед тим очолювала Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району Чернігівської міської ради. Вона стала керівницею Міського територіального центру соціального обслуговування (обидва центри Деснянський та Новозаводський нещодавно об'єднали в один). 

Також Атрошенко представив свого нового радника з юридичних питань - ним став колишній прокурор (був першим заступником прокурора області) обласної прокуратури Балєв Юрій Олександрович. Балєв - уродженець Макіївки Донецької області, в органах прокуратури працював біля 30 років.Наприкінці обговорення кадрових питань Атрошенко сказав:
- Ми працюємо 6 років і я все бачу за всіма, і незалежно від займаної посади, якщо чиїсь пріоритети будуть не збігратися з моїми, то він піде у приватний сектор, там зарплати не гірші. Які мої пріоритети? Може, хто за 6 років втратив орієнтири - це розвиток міста.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Стах, Радченко, Корма, Балєв, Морський, призначення

Добавить в: