• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Батьків дітей, які отруїлися грибами на Чернігівщині, хочуть позбавити батьківських прав


Батьків дітей, які отруїлися грибами на Чернігівщині, хочуть позбавити батьківських прав

Батьків дітей, які отруїлися строчками в селі Олександрівка Добрянської громади, хочуть позбавити батьківських прав. Перше засідання відбулося в кінці серпня, наступне буде 16 вересня. Про це Суспільному розповіла начальниця Служби у справах дітей Добрянської територіальної громади Наталія Кот-Берест. З її слів, батько дітей Віктор найняв адвоката та намагається повернути собі дітей. Мати ж на засідання не з'явилася.Нагадаємо, четверо дітей з села Олександрівка отруїлися грибами 26 квітня. Семимісячний Віктор і п’ятирічна Аліна потрапили до реанімаційного відділення Чернігівської обласної лікарні. Діти були непритомними, врятувати їх не вдалося: вранці 30 квітня в реанімації обласної дитячої лікарні померла п’ятирічна дівчинка, 2 травня в реанімації обласної дитячої лікарні помер семимісячний хлопчик.


Згодом до лікарні потрапили ще двоє дітей з сім'ї. Зі слів матері, годували їх картоплею, приготованою на грибному відварі. Батьки думали, що збирали зморшки, пізніше виявилося, що це були строчки. Зараз вилучені з родини діти перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації у Хмільниці. Як повідомила Суспільному бабуся дітей Олена Дьошова, якщо суд залишить дітей з батьком, вона допомагатиме в усьому. Зі своєю донькою, каже, втратила зв’язок.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гриби, отруєння

Добавить в:
 
 


Центр Комплект