• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Кількість захворілих на COVID-19 і госпіталізованих у лікарні Чернігова за два тижні збільшилася майже у два рази


Кількість захворілих на COVID-19 і госпіталізованих у лікарні Чернігова за два тижні збільшилася майже у два рази

У Чернігові зараз відбувається збільшення показників захворюваності на COVID-19. Кількість людей, захворілих і госпіталізованих у лікарні міста, за останні тижні збільшилася майже у два рази. У період з 23 по 29 серпня на коронавірусну інфекцію захворів 71 чернігівець, одужали - 41, госпіталізували – 42, виписали з лікарень – 24. Кисневої підтримки потребують 20 осіб із числа госпіталізованих, на апаратах штучної вентиляції легень наразі знаходиться 4 особи.Такі цифри озвучив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 31 серпня.Чернігівська область знаходиться на п’ятому місці по кількості тих, хто повністю завершив вакцинацію проти COVID-19. А в самому Чернігові першою дозою щеплено 43635 мешканців, другою – 31401.

Як відомо, цього тижня тимчасові центри масової вакцинації населення у місті працюють ТРЦ «ЦУМ Чернігів» та «Голлівуд», у приміщеннях Деснянської районної ради (пр.Перемоги,141) та в обласній раді (пр. Миру, 43).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кухар, нарада, COVID-19

Добавить в:
 
 


Центр Комплект