• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Отець Ілля разом з сином Василем розглядав військову техніку. Олександр, син розвідника, дивився на батька


Отець Ілля разом з сином Василем розглядав військову техніку. Олександр, син розвідника, дивився на батькаУ День Незалежності поряд із будівлею облдержадміністрації в Чернігові — виставка спецтехніки: «Козак», «Новатор», «КрАЗ». Усі — на озброєнні в чернігівських підрозділів ЗСУ, Нацгвардії, прикордонників та рятувальників.Дев’ятирічний Олександр прийшов на площу подивитись на татка. 41-річний Вадим Гончарук рік тому змінив професію — з приватного підприємця на військовослужбовця. Тепер він розвідник. Вже встиг побувати на Сході.
Прийшли роздивитися військову техніку і 48-річний отець Ілля з семирічним сином Васильком. Обоє вдягнені у вишиванки. Чоловік служить у церкві Михайла і Федора, біля військового госпіталю. Поки розмовляємо, хлопчик сідає і крутиться на зенітній установці, що належить Державній прикордонній службі. Вона викликає найбільший ажіотаж серед дітей.

— Відслужив святковий молебень і з найменшим синочком завітали на площу. Двоє старших святкують у мами на роботі. Родом я з Буковини. У Чернігів приїхав служити у 2001 році. Маю п'ятеро діток: дві дівчини народилися в Чернівецькій області, три сини — у Чернігові. Маю двох онуків. За двадцять років Чернігівщина мені стала другою батьківщиною.

Ольга Самсоненко, «ВісникЧ» №34 (1841) від 26 серпня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, спецтехніка, Самсоненко, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект