• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівські мотогонщики йдуть на рекорди


Чернігівські мотогонщики йдуть на рекорди

Два рекорди України та один світовий планують встановити учасники чернігівської команди гонщиків МПМ. Йдеться про максимальну швидкість на мотоциклі з одним водієм та з пасажиром.Алек Філіпс у команді відповідальний за тюнінг мотоциклів. Хоча для досягнення рекорду гонщики обрали одні з найкращих машин на ринку, все одно довелося встановити модифікований вихлоп і перепрограмувати блоки керування двигуном. Також мотоцикли заправлятимуть високооктановим паливом.

Для заїзду його учасники використовуватимуть частину траси Чернігів-Гомель, неподалік Ріпок. Там якісне дорожне покриття та немає великих перепадів висоти. При цьому доведеться домовитися з владою щодо перекриття руху по трасі в один бік.

Другий рекорд – це своєрідний парний заїзд, з пасажиром. У випадку чернігівської команди пасажиркою стала Ольга Федюк, яка вже брала участь у встановленні національного рекорду у 2018 році. Вона розповідає, що навіть сидіти на мотоциклі на швидкості у 300 кілометрів на годину – дуже непроста задача.

Заради безпеки гонщики також не планують запрошувати глядачів.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мотоцикл, гонщики

Добавить в:
 
 


Центр Комплект