• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як пройшла сесія Чернігівської міськради


Як пройшла сесія Чернігівської міськради

Концепція озеленення Чернігова та програма розвитку туризму, будівництво багатоповерхівок на вул. Коцюбинського, 84 та на розі вулиць П’ятницької та Київської. Такі питання розглядали сьогодні на сесії Чернігівської міської ради. Найбільше дискусій викликало затвердження програми розвитку туризму, в ході обговорення її розробників – управління культури міської ради – звинуватили у плагіаті. Чому, та як усе відбувалося – далі в матеріалі.

Скандальні земельні питання зняли з розгляду

Проти розгляду питань щодо можливого будівництва двох багатоповерхівок виступали мешканці сусідніх будинків. Жителі будинку на вул. П’ятницькій, 49 просили зняти з розгляду питання щодо будівництва на розі вулиць Київської та П’ятницької. Врешті, із проекту рішення його просив вилучити сам заявник – компанія «Проун».

Жителі будинку на вулиці Коцюбинського, 84, які з лютого не можуть оформити прибудинкову територію свого ОСББ, бо її частину планують віддати під забудову, просили зняти питання розгляду до остаточного рішення суду.

Концепцію озеленення прийняли без обговорень

Концепцію озеленення міста Чернігова до 2025 року депутати прийняли без обговорень та майже одноголосно: із 41 присутнього у сесійній залі за проголосували 35. Зі слів Владислава Атрошенка, цього року міськрада отримувала багато зауважень щодо знесення дерев. Прийняту концепцію назвав, цитуємо, «підтвердженням того, що місто має амбітні плани стати найбільш зеленим в Україні». Нагадаємо, документ передбачає понад два з половиною мільярдів гривень фінансування на чотири з половиною роки.

Музеалія та плагіат: як приймали програму розвитку туризму Чернігова

Затвердження програми розвитку та промоції Чернігова до 2026 року викликав півгодинну дискусію. Зокрема, депутат фракції «ОПЗЖ» Віталій Голець звернув увагу на помилки в тексті, складний виклад та нелогічність документа.

Керівник управління Олександр Шевчук програму називає не досконалою, однак конструктивною. Каже, складали документ колективно різні відділи управління та туристична рада. У запозиченні частин тексту не вбачає нічого поганого.

Програму врешті прийняли як рамкову, тобто таку, яку можна доповнювати та змінювати. «За» проголосували 26 депутатів. Головна стаття видатків – понад 30 мільйонів гривень на облаштування музею Чернігова.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект