• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олексія Баленка вперше оперували у 80. Омертвів жовчний міхур, бо не надходила кров


Олексія Баленка вперше оперували у 80. Омертвів жовчний міхур, бо не надходила кров

10 серпня в Ніжинській міській лікарні імені Галицького прооперували 80-річного Олексія Баленка. Лапароскопом, тобто за допомогою сучасної апаратури, без великого розрізу на животі, видалили жовчний міхур. Де перша операція в житті Олексія Федоровича. Працював на автокрані, обслуговував залізничні колії.— Скільки до цього хворіли?

— До цього не хворів, — каже пацієнт. — Воно якось відразу так. Зненацька.

— Може, не прислухалися, — не вірю.

— Вік, то, може, й не прислухався. Раніше не хворів і не оперували. Тиск був. Дрібниці. Наче трішки кидало в бік. А щоб живіт болів, це вперше. Воно поболювало. Днів 10. Але ж ми завжди ждемо. Припече — йдеш до лікаря. От лікар мене і лаяв: «Ну чого ж висиділи стільки». «Швидка» забрала з дому. І до сімейного з животом я не звертався. Декларація у мене укладена з Аллою Діденко. Хороші лікарі, спасибі Богу.

Розказуючи, Олексій Федорович лежить під крапельницею. Поруч — дружина Надія Іванівна. Вона ніжно тримає чоловіка за руку.

«У нас ЗАГС свій. Один одного не ображати. Не грубіянити. Помагати».

— Дружина помагає. Сидить та гладить, — усміхається Олексій Баленко.


— Вже продумую, як правильно харчуватися. Написали дієту, — серйозно ставиться до завдання Надія Петровська.

— Живемо разом, хоч і незаконним шлюбом ще, — жартує Олексій Федорович.

— Давно разом. Чотири роки. Та оформляти стосунки не будемо, — Надія Іванівна, видно, трішечки соромиться і забирає свою руку з чоловікової.

— Бо прийде час, підемо по домах, — зітхає він. — Вона — до свого законного, він помер, а я — до своєї, я теж удівець.

— У нас ЗАГС свій, — міркує жінка. — Один одного не ображати. Не грубіянити! помагати. Менї не треба їхнього, а їм не треба мого добра.* * *

— Ми його (пацієнта) з того світу дістали, не стримує емоцій Олександр Пятковський, хірург. Він тимчасово виконує обов’язки завідувача хірургічним відділенням Ніжинської міської лікарні імені Галицького. — А треба ж себе любити і приділяти собі увагу.

Тамара Кравченко, «ВісникЧ» №33 (1840) від 19 серпня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Баленко, здоров’я, Кравченко, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект