• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зупинка реєстрації податкових накладних ставить на коліна фермерські господарства Чернігівщини


Зупинка реєстрації податкових накладних ставить на коліна фермерські господарства Чернігівщини

На відміну від великих аграрних холдингів фермерським господарствам не по кишені утримувати навалу юристів та бухгалтерів, які будуть опікуватися лише цим питанням. Як результат, реалізувати своє зерно чи соняшник у пік сезону аграрії не можуть.

Цю проблему вони озвучили за круглим столом , який зібрався в обласній раді за ініціативи заступниці її голови Ніни Лемеш. За сім місяців року з 1,9 мільйона накладних після автоматизованої перевірки призупинили реєстрацію майже 14 тисяч. Це менше відсотка від загальної кількості , але за кожним документом стоять мільйонні втрати. Фермери звертаються до комісії , яка створена при обласній податковій службі і намагаються там відстояти свої позиції, якщо не виходить йдуть до суду. Тож поки підприємство дочекається податкової накладної , його зерно з`їдять миші. Бо у цьому випадку мова йде про врожай ще минулого року.

Фермери закликали податківців до конструктивізму та співпраці. А останні аргументували свої рішення Урядовими Постановами і необхідністю працювати у рамках чинного законодавства. Так , за результатами розгляду на комісії наданих платниками додаткових документів, із 13720 призупинених накладних зареєстрували 7344. Відмовили майже 450-ти. Учасники обговорення ініціювали звернення до народних депутатів України та Уряду , аби внести корективи до Постанови 1165 , яка є недосконалою і створює значні проблеми у роботі аграрним господарствам.
Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фермери, податки, Лемеш

Добавить в:
 
 


Центр Комплект