• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівці скаржаться на нічний шум від мотоциклів і машин


Чернігівці скаржаться на нічний шум від мотоциклів і машин

«Злітна смуга» на Героїв Чорнобиля та шум мотоциклів на вулиці Рокоссовського. Чернігівці знімають відео, викладають їх у пабліки, створюють петиції, щоб рівень шумів у спальних районах Чернігова заміряли, якщо він перевищує норму, то покарали порушників. Суспільне дізналося, хто за це відповідає і чи реально притягнути до відповідальності тих, хто не дає спати вночі.

На нічне ревіння моторів поскаржилися люди з вулиці Героїв Чорнобиля: написали електронну петицію.

Через скарги людей на шум від мотоциклів і машин та періодичні дрифтування на Красній площі планують встановити знак, що забороняє там паркуватися з 22:00 – 6:00. Про це на нараді в міськраді сказав начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький. Щовечора біля драмтеатру збираються автомобілісти. Серед них – Олександр Райський. Чоловік каже, по місту вони перегонів не влаштовують, по площі вони не дрифтують і тиші вночі не порушують.

Також влітку біля площі збираються і байкери. Олена Михайлова за кермом мотоцикла шість років.

«По місту у мене стабільно 50, 65 максимум, тому що, на жаль, багато хто загинув через те, що вони не дотримувались швидкісного режиму. Саме до мого мотоциклу претензій нема ніяких. Він у мене тихий, спокійний, тому я дуже рада, що я ніяких незручностей жителям міста не завдаю».

У байкерській спільноті про порушників тиші вночі знають і намагаються з ними проводити бесіди, розповів Богдан Нестеренко.


До правоохоронців періодично надходять заяви про порушення тиші в місті, розповів пресофіцер патрульної поліції області Віталій Копистко. За його словами, якби транспортні засоби проходили постійний техогляд, можна було б виявляти переобладнані вихлопні системи і змушувати власників приводити їх до норми.

Пристрій для вимірювання рівня шуму є у обласного центру контролю та профілактики хвороб. Його спеціалісти можуть провести дослідження, повідомив у відповіді на інформаційний запит очільник установи Микола Донець. Вартість послуги складає 288,75 грн. За останній рік таких послуг у них не замовляли.

Якщо дослідження встановить, що рівень шуму таки перевищений, заявник може звернутися з цим документом до поліції, сказав Віталій Копистко. За порушення 182 статті Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачений штраф від 85 до 255 гривень. Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко сказав, що вони в курсі цієї проблеми і співпрацюватимуть із поліцією для її вирішення.

Детальніше про ставлення до шуму мешканців Чернігова – у сюжеті.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мотоцикли, скарги

Добавить в:
 
 


Центр Комплект