• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Колишній зять, за те що жорстоко побив тестя на очах своїх дітей відпрацює 240 годин на громаду, та сплатить 10 тисяч моральної шкоди


Колишній зять, за те що жорстоко побив тестя на очах своїх дітей відпрацює 240 годин на громаду, та сплатить 10 тисяч моральної шкоди

3 серпня суддя Деснянського райсуду Людмила Самусь закінчила розгляд справи, за якою обвинувачувався Кліменко Денис Петрович, через те що побив свого колишнього тестя Бойченка Сергія Миколайовича 1970 р.н. на очах у своїх дітей 2013-го та 2015-го років народження та сусідів, які зняли бійку на телефон та передали відео, як доказ слідчим.Будинок по вул. Доценка, 18, що біля 12-ї школи


Денис Кліменко, який працює охоронцем на приватному підприємстві ,в день коли сталася бійка 13.09.2020 повертався з села зі своїми двома дітьми від першої дружини та з цивільною дружиною і рідним батьком. Біля під`їзду №5 будинку №18 по вул. Доценка його мали зустріти колишній тесть та теща і забрати дітей. Цивільна дружина вийшла з машини незадовго до цього, бо не мала наміру спілкуватися з колишніми родичами Дениса.

Перед цим тещі Дениса подзвонила його колишня дружина, яка на той час лежала у лікарні, та повідомила матері, що їй зателефонував обвинувачений, вилаяв її через дітей, яких брав на вихідні. Після чого вона теж зателефонувала зятю, аби розібратися у ситуації, але він на неї почав кричати також.

В ході побиття Сергія Бойченка Денис Кліменко наніс йому декілька ударів кулаком правої руки та правою ногою в голову та обличчя, загальною кількістю не менше трьох ударів, чим спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, гематоми правої лицевої та скроневої ділянок голови, верхньої і нижньої повік правого ока, саден лоба ліворуч та слизової оболонки нижньої губи, травматичного неповного вивиху 41, 42 зубів, які згідно висновку експерта відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

На думку обвинуваченого, якого опитували у суді - ця ситуація була спровокована потерпілим та його дружиною. Мовляв, теща поводила себе неадекватно, кричала, кидалась на його батька, і він почав їх рознімати, а в цей час до них підійшов потерпілий, в руках якого був підвальний ключ приблизно 20 см. довжиною, яким він начебто хотів нанести удар, однак Денис зміг увернутись. Проте на суді підтвердив, що на відеозапису, який зробила на телефон сусідка, дійсно зафіксовано, як він наносить удари потерпілому, проте бійка зафіксована не з самого початку. Також Кліменко наголошував на тому, що перебував у стані необхідної оборони, лише захищався від нападу потерпілого.


Проте суд не прийняв до уваги відмовок обвинуваченого та свідчень його рідного батька, які були на користь сина.

Потерпілий Бойченко розповів в суді, що діти через поведінку Кліменка були налякані, плакали, він розбив дитячу іграшку, лаявся при них на адресу їх бабусі. Казав, що у нього при собі не було ніякого ключа, а зять напав на нього ззаду, бив по голові, а потім ще й добивав ногами. Він втратив свідомість, а коли прийшов до тями, побачив, що дружину бив батько обвинуваченого, а сам обвинувачений намагався її задушити, він з останніх сил хотів її врятувати і отримав удар гумовою дубинкою. Коли прийшов до тями сусіди кричали, щоб викликали поліцію, і обвинувачений з батьком поїхали одразу. Йому викликали швидку і його забрали до лікарні.


Сусід Бойченків розповів, що бачив як його сусідка та сусід лежали на асфальті, а обвинувачений бив свого тестя ногами по грудях і спині. Йому було добре видно, оскільки це відбувалось під балконом. Інша сусідка, яка зняла все на телефон підтвердила в суді, що ніякого ключа у руках Бойченка не було

На відео, яке переглянули у суді видно, як Бойченки лежать на асфальті а над ними вовтузяться Кліменко та його батько. Також на відео було видно, як Кліменко, одягнений у світлі штани з голим торсом наносить і наносить удари, тестю, який намагався піднятися а потім ще й штовхнув його на паркан.

Потерпілим було заявлений цивільний позов про відшкодування 10 000 грн. 00 коп. моральної шкоди та 2 327 грн. 00 коп. майнової шкоди. Суддя його задовольнила. А також призначила у вироку, що бідовий зять має відпрацювати 240 годин на громадських роботах та сплатити 1 281 грн. за лікування Бойченка. Дії Кліменка були кваліфіковані за ч.2 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження). Таке правопорушення карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бойченко, Кліменко, Доценко, бійка, зять, тесть

Добавить в:
 
 


Центр Комплект