• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Седневі закінчується Літня школа традиційної музики


Радио

У Седневі закінчується Літня школа традиційної музики

Навчитися співати та грати традиційну українську музику на скрипці, басолі та бубні до Садиби Лизогубів у Седневі приїхали з різних областей України, з Німеччини та Швейцарії. Квитки до Літньої школи традиційної музики розкупили за три дні, каже співзасновниця заходу Катерина Капра. Здебільшого – це люди, що не мають музичної освіти. У школі беруть участь 88 учасників. Наймолодшому з них – 15 років. Навчання закінчиться 7 серпня концертом. Учасники кажуть, чекають на місцевих жителів, які зможуть оцінити їх навички та потанцювати під традиційну українську музику.

У школі, окрім традиційного співу, навчають грі на бубні, скрипці та басолі – українській версії віолончелі.На фото Катерина Капра

Ідея створити Літню школу традиційної музики для усіх охочих прийшла після подорожей селами України, каже співзасновниця заходу Катерина Капра.

«Мене дуже сильно вразило, що люди можуть грати і співати просто для свого задоволення без нот без купи років навчання, а просто робити це для себе. І захотілося так само навчитися. І ми вирішили створити таку школу, де люди могли б приїжджати з усієї України із-за закордону і вчитися українським традиційним пісням і грі на інструментах».

У школі навчають саме тій музиці, яку чують і записують дослідники у селах різних регіонів України, це як професійні музиканти, так і аматори.

У заході беруть участь 88 учасників: три інструментальні та 6 вокальних груп. Наймолодшому учаснику – 15 років. Це Данило Клюцко, він грає на бубні.

Усі навички, що здобули у школі учасники продемонструють 7 серпня на заключному концерті.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Седнів, музика, Капра

Добавить в:
 
 


Центр Комплект