Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ярослава Закатова – призерка кубка України

Радио
Радио

Ярослава Закатова – призерка кубка УкраїниПротягом минулого тижня у Луцьку тривали змагання з пожежно-прикладного спорту. На Волинь прибули найсильніші команди з 14 регіонів, щоб посперечатися за кубок України. Серед учасників змагань чимало іменитих вогнеборців, заслужених майстрів та майстрів спорту міжнародного класу.


Дворазова призерка кубка України Ярослава ЗакатоваРятувальники змагалися: у підйомі по штурмовій драбині на 4-й поверх учбової башти, долали 100-метрову смугу з перешкодами, у двоборстві, пожежній естафеті 4х100 метрів та бойовому розгортанні. Кожний вид програми був досить цікавим, динамічним і захоплюючим та продемонстрував вболівальникам неповторні хвилини боротьби та майстерності. В свою чергу, господарі змагань, очолювані бойовим генералом, майстром спорту Володимиром Грушовинчуком, підготували цікаву, яскраву програму перебування гостей на Волині. Все було продумано до дрібниць, щоб змагання принесли гарний настрій спортсменам, почесним гостям і глядачам.


Команда Чернігівської області


За підсумками комплексного заліку кубок України з пожежно-прикладного спорту переконливо здобули вогнеборці Волинської області, срібні нагороди вручено спортсменам з міста Києва, а бронзові медалі завоювала команда Одеської області. У двоборстві, пожежній естафеті, штурмі волиняни також отримали пальму першості. У змаганні жіночих збірних представниці Чернігівщини фінішували п’ятими, а ось чоловіки спромоглися пробитися лише до провідної десятки.

В особистому заліку з штурму перемогу здобув Сергій Присяженко зі Львівщини, срібний призер – Андрій Римар з Волині, третє місце виборов Олександр Турчин з Києва. Серед дівчат до трійки призерів увійшли Ірина Ліщинська (Київ), Ярослава Закатова (Чернігів) і Юлія Гаврилюк (Луцьк). Приємно, що Ярослава вдруге піднялася на п’єдестал пошани за підсумками двоборства. Молодчинка!


Володимир Абраменко


Олександр Кравченко

Серед арбітрів луцьких кубкових змагань варто відзначити досвід, об’єктивність, високу кваліфікацію суддів міжнародної категорії Олександра Кравченка та Володимира Абраменка з Чернігова, які отримали позитивне визнання спортсменів і тренерів.

Сергій Гайдук, «Деснянка» №31 (870) від 5 серпня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Закатова, змагання, пожежно-прикладной, спорт, Гайдук, Деснянка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект