Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові чистять дамби та береги Стрижня, аби смітя не пішло в Десну і не підтоплювало будинки

У Чернігові чистять дамби та береги Стрижня, аби смітя не пішло в Десну і не підтоплювало будинки

Працівники комунального підприємства АТП «2528» звільняють річку від сміття та побутових відходів, які скидають у воду недобросовісні містяни. Ділянку від Білого мосту до вулиці Берегової за літо чистять вже вдруге.Олександр Павленко майстер шляховий КП "АТП-2528":

- Вулиця Берегова - найбільш забруднена. Найменш забруднена вулиця ім.Героїв Чорнобиля. Вулиця - пішохідна, більше людей. Більше зауважень роблять відпочивальникам, тож вони прибирають за собою. А тут самі бачите - лісова зона, люди повідпочивали, сміття з собою не забрали і просто викинули в річку. А якщо не прибрати сміття, то воно просто попадає в "стакан" і далі йде в Десну. І Десна так само забруднюється.

- Був випадок, коли люди на Єськова цілу ялинку кинули в "стакан", а він 7 метрів глибиною. І колоди і палиці туди кидали. Канатами, стропами витягували це все.

За сезон з водойм міста комунальники витягують близько 3 тонн сміття, вивозять і відвантажують його на полігон твердих побутових відходів, що на сміттєзвалищі поблизу Масанів. В основному працюють вручну, але буває, що й спецтехніку використовують.За словами Олександра Павленка, якщо вчасно не здійснювати таких прибирань біля водойм, забивається пропускна труба, як наслідок - піднімається рівень води у річці і підтоплює приватні будинки. Аби уникнути таких неприємностей, комунальники закликають чернігівців бути більш відповідальними і не смітити.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сміття, Стрижень, Павленко, Берегова, Єськова

Добавить в: