• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як гордість за Україну може принести призи


Талион

Як гордість за Україну може принести призи

 

ЦІКАВО Наш край багатий краєвидами, неповторними містами, різноманітною природою та наповнений людьми, які постійно намагаються покращити Україну своїми вчинками. Щоб Україна знала свої справжніх героїв в обличчя та аби показати різноманіття її природніх та рукотворних красот, політична партія «Наш край» оголосила про старт всеукраїнського флеш-мобу в соціальній мережі Facebook під назвою «Україна, якою я пишаюсь». Цей проект має на меті показати сотні і тисячі людей, які власними справами довели свою користь Україні та творять державу, якою хочуть пишатися.
Кожен бажаючий може приєднатися до флеш-мобу в соціальній мережі Facebook під хештегом #нашкрайпишаюсь, та показати саме ті місця чи об’єкти, якими у своєму рідному краї він або вона пишається.
Технічні умови участі у флеш-мобі наступні. Відео необхідно знімати у горизонтальному положенні телефону та має бути не довшим за 30 секунд. В кінці кожного відео мають прозвучати слова: «Це Україна, якою я пишаюсь!»
В кінці акції будуть визначені переможці, яких відберуть серед тих відео, які наберуть найбільшу кількість лайків (окрім народних депутатів України, які за перемогу у акції не боротимуться). ТОП-відео отримають призи, а із 30 найбільш популярних відео буде зроблено загальний святковий ролик до Дня Незалежності України

.facebook.


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект