• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У багатоповерхівці на Шерстянці вимкнули газ. Жителі 119-ти квартир сидять напівголодні


Радио

У багатоповерхівці на Шерстянці вимкнули газ. Жителі 119-ти квартир сидять напівголодні

Без газу і можливості приготувати їжу. Так вже другу добу живуть мешканці 119 –ти квартир у п’ятиповерхівці на Самоквасова, 16 , що у районі Шерстянки.

Блакитне паливо вимкнули у будинку 28 липня у зв’язку з аварійною ситуацією. Мешканці з 8-го під’їзду відчули запах газу і викликали аварійну службу.

Ольга Конопацька-Плєхова начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ "Чернігівгаз":

- Аварійна бригада виїхала за вказаною заявкою і дійсно виявили витік газу на зварному з’єднанні ввідного газопроводу. Аварійну ситуацію було локалізовано за допомогою заглушки на місті витоку. Імовірною причиною такою ситуації міг стати вплив температур, які впливають на властивості металів, а також відсутність вчасного внутрішньобудинкового обслуговування газових мереж.


У «Чернігівгазі» пояснюють, за правилами безпеки, газопостачання може здійснюватися на газові системи, які перебувають у належному технічному стані. Тобто газопостачання мешканцям відновлять тоді, коли усунуть несправність, яка призвела до аварійного витоку. Для цього мешканцям будинку радять укласти угоду на технічне обслуговування з організацією, яка має відповідні дозволи та ліцензії.30 липня газівники мають розпочати аварійно-відновлювальні роботи. Перевірятимуть герметичність внутрішньо будинкових мереж, наявність витоків в інших місцях тощо. Коли поновлять газопостачання у будинку, наразі невідомо, все залежатиме від того, наскільки швидко працівники “Чернігівгазу” зможуть перевірити систему , потрапити у помешкання. Сподіваються, аварійну ситуацію владнають за декілька днів, а поки мешканцям доведеться або користуватися електроприладами для приготування їжі, або жити ці дні на «сухому пайку».

Джерело: телеканал «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Самоквасова, Шерстянка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект