• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові незабаром може з'явитися новий дитячий садок


Талион

У Чернігові незабаром може з'явитися новий дитячий садок

 

На вчорашній нараді у мерії мер міста Владислав Атрошенко в черговий раз підняв питання про подальшу долю приміщення по ул.Коцюбинського, 50 А. Будівля площею майже 2 300 кв.м. знаходиться в центральній частині міста, у дворах багатоповерхівок, навпроти Головпоштампту.В цьому приміщенні раніше розташовувався дитячий садок, зараз більша його частина (85%) належить ПАТ «Укртелеком». Про те щоб йому знову повернути статус установи для дітей в муніципалітеті говорять вже не перший рік. Атрошенко навіть неоднаразово публічно звертався до Ріната Ахметова, про те щоб той продав чи подарував будівлю місту. ТОВ "ЕСУ", яке є власником 92,79% акцій "Укртелекома" (кінцевий бенефіціар - Рінат Ахметов) переживає не найкращі свої часи, нещодавно фірма прозвітувала про збитки на суму 880.4 млн. гривень за період діяльності 2020 року, тоді як за 2019 рік декларувало прибуток 360,4 млн грн., тож навряд чи буде щось комусь дарувати. Як то кажуть "це просто бізнес і нічого особистого".

До речі, в липні 2016-го року прокуратура Чернігівської області зареєструвала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Чернігівської міськради в інтересах третіх осіб, що спричинило інтересам держави тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України). Сталося це через те, що упродовж 2015 року, службові особи, безповоротно використали майже 8 млн грн коштів Державного фонду регіонального розвитку та понад 1 млн грн міського бюджету на реконструкцію приміщення по Коцюбинського, 50а. 

В травні 2020-го року ПАТ «Укртелеком», коли Атрошенко знов звернувся до Ахметова ПАТ «Укртелеком» надіслав на пошту редакції сайту Gorod.cn.ua свій коментар. Цитуємо: «Адміністративна будівля, загальною площею понад 2,2 тис. кв. м, в якій у минулому розташовувалися офіси Укртелекому, є власністю компанії. За земельну ділянку, на якій розташовано об'єкт, компанія платить місту 800 тис. гривень на рік. Оскільки договір оренди будівлі з мерією закінчився, і мерія відмовилася його продовжувати, компанія вирішила розпочати пошук орендарів, через систему Prozzoro. Передачу власності компанії будь-кому керівництво не вважає за можливе».Приміщення зараз знаходиться під арештом.

Міський голова повідомив, що вже домовився з менеджментом підриємства про те, що місто викупить будівлю за ціною близько 250 000 доларів (100 доларів за 1 м.кв.) і попросив закласти гроші в бюджет під цю потребу. «Укртелеком» вже офіційно повідомив, що буде звертатись до фонду Держмайна, аби продати будівлю за озвученою ціною. Конкурсу з продажу не буде, місто просто купить через Фонд будівлю.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, дисадок, Укртелеком

Добавить в:
 
 


Центр Комплект