• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові можуть скоротити кількість центрів масової вакцинації


Талион

У Чернігові можуть скоротити кількість центрів масової вакцинації

 

На сьогоднішній нараді у мерії під час доповіді заступниці начальника управління охорони здоров'я чернігівської міської ради Ольги Малець, щодо вакцинації населення міста, Владислав Атрошенко звернув увагу на те, що кількість щеплених у центрах масової вакцинації досить низька.При можливостях 7 центрів, проводити щеплення 500-600 на день, щеплять в середньому 40 на день. Вчора, у понеділок на 6-и міських пунктах з 7-ми (згідно з графіком не працював той, що на Проспекті Перемоги, 141) щепили лише 285 осіб. Всього по місту - 740, з них 455 щеплень провели мобільні виїзні бригади медиків на підприємствах або на базі поліклінік.

Тобто всього по місту працює 14 центрів, де можна зробити щеплення.

Як виявилось першу дозу вакцини зараз можна отримати лише Модерною або Коронаваком, Пфайзер використовують лише в тих випадках, де потрібне зробити друге щеплення.

Очільник міськради висловив припущення, що зменшення кількості вакцинованих саме в центрах масової вакцинації (а їх кількість було збільшено з 3 до 7-ми, додалися ті, які працюють на базі шкіл №30, 33, 7 і Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування на Козацькі, 11), пов'язане з відсутністю вакцини Пфайзер для першої дози вакцинації.
Атрошенко вкотре наголосив, що будь-яка вакцина є ефективною і не потрібно надавати перевагу лише одній, навів позитивний приклад Великої Британії, де після масової вакцинації населення зменшилась смертність від ковід.


"Не за горами осінь - і до нас іде потужний штам "Дельта". Перехрестіться всі і йдіть вакцинуйтесь", - завершив такою фразою свою промову Атрошенко.

Також мер надав вказівку поспостерігати за статистикою щеплень у масових центрах вакцинації, і якщо вона буде залишатися низькою розглянути питання того, аби 7 центрів скоротити до 4-х і щоб вони були не тільки в центрі, а і у віддалених районах Чернігова.

Ольга Малець також надала статистичні дані, щодо захворювання на ковід та щеплення. Так, станом на 27.07.2021 - захворіло, 17, 26 одужало, 6 госпіталізовано, 10 виписано, 1 померлий, на кисневій підтримці перебуває 5 осіб, на ШВЛ - 0. При цьому індикаторний показник, статистику якого ведуть медики вже другий рік - дещо збільшився.

Малець повідомила, що до міста надійшло 35 000 доз Модерни та 31 000 - Короноваку, очікується, що найближчим часом надійде додатково Пфайзер та Астразенека.

43 723 особи отримали 1 дозу вакцини у Чернігові, 2 дози - 13 669, у відсотках це 4.9, в області цей показник становить 4.65%. По Україні - 4.14%. Чернігів за темпами вакцинації знаходиться між 5 і 7 місцем по країні.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Малець, Атрошенко, вакцинація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект