• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові


Талион

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

 

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.Установлено, що у період з лютого 2020 року по травень 2020 року працівники та керуюча відділенням одного з банків у м. Чернігові, діючи за попередньою змовою, після внесення до автоматизованої системи банківської установи недостовірних відомостей про виплату міжнародного грошового переказу по системі міжнародних грошових переказів «WESTERN UNION», без здійснення верифікації клієнта, здійснювали підробку засобів доступу до банківських рахунків (заяви для отримання коштів та заяви на видачу готівки), з метою неправомірного отримання грошових переказів, які здійснювались із Сполучених Штатів Америки.


На даний час встановлено та документально підтверджено незаконно отриманих міжнародних грошових переказів на суму 50 тисяч доларів США.

Досудове розслідування триває.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: банки, прокуратура

Добавить в:
 
 


Центр Комплект