• Брухт ДальнобойСервис


Які хвороби дає спекаНаталія Коленченко: «Почастішали інсульти»

— Спека провокує напади стенокардії, загальне перегрівання, гіпертонічні хвороби. Як наслідок, виникає гостре порушення мозкового кровообігу, — говорить Наталія Коленченко, терапевтка, лікарка функціональної діагностики, медична директорка Коринфської центральної районної лікарні. — В останні тижні почастішали інсульти на фоні гіпертензивних кризів і порушення ритму.— Як запобігти?

— Намагатися, особливо якщо є проблеми з серцево-судинною системою, у денний час не перебувати на вулиці, якщо ж виходити, на голові має бути капелюх. Обмежити у денний час роботи на городах. Прийом рідини — до двох літрів. Контролювати тиск. Прислухатися до себе. Якщо є супутня патологія, виконувати поради лікарів.

Ігор Філіппов: «Згущується кров»— У спеку відбувається загустіння крові? — звертаюся до лікаря.

— Так, — підтверджує Ігор Філіппов, завідувач відділенням інтервенційної кардіології Чернігівської обласної лікарні. — Людина повинна пити достатньої рідини, коли жарко, бо більше пітніє. Якщо рідина не надходить, кров буде страждати. А згущення крові — це небезпека тромбоутворення. Особливо, якщо отримує тепловий удар, сонячний удар, а при цьому ще є проблеми з серцем.

Тамара Кравченко, «ВісникЧ» №29 (1836) від 22 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: здоров’я, cпека, Кравченко, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект