• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Колишній вчитель Володимир Хомченко забив сина сокирою


Талион

Колишній вчитель Володимир Хомченко забив сина сокирою

 

19 липня ввечері у селі Кладьківці на Куликівщині тільки й було розмов, що 47-річний Володимир Хомченко забив сина, 21-річного Сергія. Говорили, що оглушив сокирою, а потім ще й шість разів вдарив. А тоді начебто попросив сусідів викопати яму, бо син помер. Та для підтвердження факту смерті потрібна присутність медика. Викликали фельдшера і все викрилось.Володимир Хомченко був вчителем трудового навчання та фізкультури в школі села Хибалівки. Коли її закрили, перебивався заробітками, в охороні працював. А останнім часом ніде. Випивав. Мешкав сам. З дружиною розійшлися. А син то з матір’ю жив, то до батька приходив. Кажуть, того дня прийшов, дивився телевізор. А далі Хомченка-старшого перемкнуло.— Кажуть, батько збирався у Вінницю до сестри, а син не пускав. Через це і виник конфлікт?


— Збирався, навіть гроші позичив. Але що конкретно стало причиною трагедії, я від жодної людини так і не почув, — каже Микола Глушко, очільник Кладьківського старостинського округу.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). У разі доведення вини, підозрюваному Хомченку загрожує від 7 до 15 років тюрми.З початку року в області скоєно 17 вбивств, в половині з них причиною стало спиртне.

Валентина Остерська, «ВісникЧ» №29 (1836) від 22 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кладьківка, Куликівщина, Хомченко, вбивство, Остерська, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект