• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пенсіонера Миколу Приманка з Пилятина та йото односельців буревій позбавив електрики на три дні


Талион

Пенсіонера Миколу Приманка з Пилятина та йото односельців буревій позбавив електрики на три дні

 

— Третій день в Пилятині немає світла, — стурбований в понеділок, 19 липня, житель Пилятина, що на Козелеччині, 72-річний Микола Примачок. — Без електрики сидить все село. Як в суботу зранку не стало, так досі немає. Телефонували до чернігівського кол-центру. Там сказали, що займаються, багато роботи. Аварія. А нам що робити?Це ж не води з колодязя набрати, продукти всі в холодильнику попропадали, — така спека!

— Буревій у Ставиському нагорепашив, — засмучений Валентин Бригинець, голова Козелецької ТГ. — І в Пилятині теж лінію обірвало.

Вчора (в понеділок) там працювали дві бригади. Староста Стависького телефонував, що вони лінію 10-ку відновили і повинні були через півтори години подати електричний струм. Буря багато біди в громаді наробила.

І по Данівці світла не було, туди ресівці найперше виїжджали.

В Лихолітках в суботу якраз був День села. Там тільки злива пройшла, зі стадіону перемістилися в будинок культури. Від грози трохи поле ячмінне загорілося, затушили власними силами. Я особисто телефонував керівнику РЕСу Чернігівського району, щоб направив бригаду. Працювали дві бригади: козелецька і з Чернігова.

— Учора (в понеділок) дали електрику за 20 хвилин до шостої вечора. Правда, вже геть всі продукти попортилися, ну все одно добре, — радіє Микола Примачок.

* * *

— На шосту ранку 18 липня (неділя, наступний день після буревію) без електропостачання було 18 населених пунктів в області. Сім в Чернігівському районі, чотири в Прилуцькому і два в Ніжинському. На 18 годину 20 липня електропостачання повністю відновлене, - завірив Олександр Івченко, помічник начальника відділу взаємодії з громадськістю головного управління ДСНС в Чернігівській області.

Олена Гобанова, «ВісникЧ» №29 (1836) від 22 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пилятин, буревій, електрика, Гобанова, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект