Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Чернігові пройшла церемонія підняття прапорів з нагоди відкриття Олімпійських ігор

В Чернігові пройшла церемонія підняття прапорів з нагоди відкриття Олімпійських ігор

Олімпійський прапор на підтримку українських спортсменів, які зараз у Токіо. У Чернігові на Красній площі провели урочистості з нагоди старту Ігор. Підняли 2 стяги - державний та Олімпійського комітету.Андрій Дериземля заступник голови НОК у Чернігівській області:

- Така символічна події. Були запрошені спортсмени, молоді спортсмени керівництво відділення Національного олімпійського комітету. Буде привітання від Сергія Назаровича Бубки.

Загалом українці на 32-й олімпіаді змагатимуться у 25-ти видах спорту командою 157 осіб. Особливо ретельно Чернівці стежитимуть за стрільчинею Олена Костевич, для якої це вже 5-ти Олімпійські ігри в кар'єрі.

- Є великі надії і сподівання, що Олена здобуде медаль, тому що по всіх показниках вона може посісти високе місце на Олімпійських іграх. Але це Олімпійські ігри, це психологія спортсмена. Ну, я сподіваюсь що все буде добре.Наша стрільчиня ще виконуватиме і почесну місію на церемонії відкриття Ігор 23 липня - представлятиме Україну і нестиме державний прапор у парі з фехтувальником Богданом Нікішиним.Ніна Лемеш перша заступниця голови НОК у Чернігівській області:

- Це неймовірний емоційний стан спортсмена, це велика кількість кращих із найкращих представників кожної країни. І звичайно, все це зуміти зорганізувати в собі, в своїй голові, в своєму тілі, все це є надважливо і тут перемагає дійсно найсильніших не лише фізично, а перш за все психологічно, перш за все емоційно.

- Там буде постійний контроль виконання санепідвимог. Це щоденні чи через один день проходження тестів тестування саме на захворювання кровід. Це обмежені пересування, обмеження в спілкуванні, та й обмежений простір навіть в ході прийому їжі в Олімпійському селищі.

Додатковим випробуванням для всіх учасників та учасниць Ігор стане і повна відсутність вболівальників і низка ковідних обмежень.

Олена Костевич виступатиме у кваліфікації кульової та стендової стрільби у неділю 25 липня та у четвер 29-го.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Костевич, прапор, Лемеш, Дериземля

Добавить в: