• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зіркові байкери подорожують Чернігівщиною (фото)


Зіркові байкери подорожують Чернігівщиною (фото)

20 липня стартував всеукраїнський туристичний проєкт «Моя мотокраїна. Відомі українці рекомендують»! Протягом трьох місяців зіркові музиканти проїдуть на мотоциклах туристичні маршрути у різних частинах України - першим виїхав Іван Леньо, учасник гурту "Kozak System", вранці 20 липня чоловік вирушив у подорож Чернігівщиною. Про це повідомляється на сторінці гурту.

«Мета цього проєкту – показати ті куточки України, які облюбували митці, культурні діячі. Тобто місця, які стали для творчих людей певними місцями сили, учасники проєкту обіцяють розповідати про них щось таке, чого не знає жоден гід.

Іван Леньо хоче показати регіон Сіверщина, який має багато історичних пам’яток: це і Батурин, Новгород-Сіверський і Сосниця, де народився Довженко.

Повідомляється, що у проєкті візьмуть участь Олег Скрипка, Олег Фагот Михайлюта (Олег Михайлюта), Генадій Попенко та інші зіркові байкери.


Автор проєкту - лідер гурту «КОРАЛЛІ» Мишко Адамчак.


В рамках проєкту створять 5 відеороликів з детальним описом маршрутів та історіями формування любові до мотоциклів відомих музикантів.

Автори проекту закликають долучатися до мандрівок не лише власників байків, а й автомобілістів, любителів подорожувати велосипедом чи іншим видом транспорту.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: подорож, байкери, Леньо

Добавить в:
 
 


Центр Комплект