• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Завдяки депутату від «Нашого краю» школярі відвідали екопарк на Чернігівщині


Завдяки депутату від «Нашого краю» школярі відвідали екопарк на Чернігівщині

 

ПОЗИЦІЯ Школярі зі Сновської громади отримали змогу побувати в еко-парку «Dereville», розташований у селі Отрохи на Чернігівщині. Організатором поїздки виступив депутат Сновської міської ради від партії «Наш край» Павло Солодовник.Спеціально для дітей в еко-парку влаштували екскурсію на джипах. Діти мали змогу побачити близько півтисячі різноманітних тварин - включно із муфлонами, буйволами, конями Пржевальського, шотландськими коровами, оленями, лосихою, ланями, ламою і навіть верблюдами.

«Із стовідсотковою впевненістю можу заявити, що ці діти точно стали щасливішими. Безмежна вдячність власникам комплексу «Dereville» Айку і Шушан Памбухчян за запрошення. Це люди не лише із оригінальною філософією життя, а й з чуйним серцем і свідомістю благодійників», – говорить Павло Солодовник.

Депутат упевнений, що такі екскурсії залишають у дітей яскраві враження і збагачують їхнє життя.
«Щасливі діти збудують щасливу і розвинену Україну, тому треба дбати про нашу молодь, і тоді молодь подбає про майбутнє нашої країни. Найкраща інвестиція – в щастя дітей», – переконаний Павло Солодовник.


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект