Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Понад 30 об’єктів нерухомості на Чернігівщині, що незаконно перебували у приватній власності, повернені державі
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Понад 30 об’єктів нерухомості на Чернігівщині, що незаконно перебували у приватній власності, повернені державі

Завдяки спільним зусиллям Міністерства культури та інформаційної політики та органів прокуратури об’єкти нерухомості на Чернігівщині загальною площею 700 квадратних метрів, які з 2016 року незаконно перебували у приватній власності, суд повернув державі.Йдеться про понад 30 будівель, розташованих в лісовому масиві на березі річки Десна у Козелецькому районі Чернігівської області. Цими об’єктами довгий час користувалося державне підприємство «Укркінохроніка», що перебуває в сфері управління МКІП.

Господарський суд Чернігівської області встановив, що у 2016 році приватний нотаріус, скориставшись підробленими документами, зареєстрував власником цих будівель приватну компанію. Впродовж короткого періоду нерухомість двічі змінювала свого власника. В результаті відбулася незаконна передача державного майна, у власність ТОВ «Будинок на Десні».


9 грудня 2020 року Господарський суд Чернігівської області повернув цю нерухомість у власність МКІП. Однак ТОВ «Будинок на Десні» намагалося оскаржити це рішення в апеляційному суді.

20 липня 2021 року Північний апеляційний господарський суд визнав законним рішення суду першої інстанції – Господарського суду Чернігівської області. Таким чином, 700 квадратних метрів нерухомості, що знаходиться у мальовничому місці на Десні, остаточно повернені державі.

Найближчим часом МКІП здійснить аудит цих об’єктів та визначить їх подальшу долю, зокрема буде розглянута можливість використання цієї території в мистецьких цілях.

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прокуратура, нерухомість

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!