• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » "Наш край" на Чернігівщині принципово відстоює право громад володіти райагролісами


"Наш край" на Чернігівщині принципово відстоює право громад володіти райагролісами

 

ПОЗИЦІЯ Фракція «Нашого краю» в Чернігівській обласній раді продовжує дотримуватися своєї чіткої і послідовної позиції: дочірні підприємства КП «Чернігівоблагроліс» мають належати громадам.
Про це заявив голова Чернігівської обласної організації ПП «Наш край» Сергій Баришовець.За його словами, громадам Чернігівщини ніяк не передадуть у власність дочірні підприємства КП «Чернігівоблагроліс». Хоча рішення про це було ухвалено ще в 2019 році минулою каденцією обласних депутатів, але відтоді ситуація так і не зрушилася з місця.

«Цю справу ми починали ще з Валерієм Миколайовичем Давиденком. Зокрема готували звернення до обласної ради. Райагроліси мають належати громадам, а громади мають отримувати прибуток від цих лісів, зокрема від переробки і сировини. Ми ще тоді напрацювали механізм, як все має відбуватися. Це передача корпоративних прав і передача майнового комплексу», - зазначає Сергій Баришовець.

За словами депутата обласної ради від «Нашого краю» Юрія Музики, депутати вимагають передачі агролісів до громад з 2016 року.

«Перші звернення були по Батуринській громаді. Потім упродовж наступного часу працювали з громадами, місцевими радами. Проте тодішнє керівництво обласної ради затягувало цей процес. І ми вимагаємо, щоб в цій каденції на найближчій сесії спільно з іншими фракціями і депутатами був опрацьований проєкт рішення, який би дав змогу передати ці ліси громадам. Це наша принципова позиція не затягувати, а в рамках закону передати ці ліси громадам», - додає Ю.Музика.

За його словами, депутати на круглому столі в облраді домовилися про створення робочої групи, яка доопрацює проєкт рішення про передачу громадам підприємств КП «Чернігівоблагроліс».


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект