Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Менська територіальна громада готується до проведення фестивалю «Богатир-Fest»
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Менська територіальна громада готується до проведення фестивалю «Богатир-Fest»

У серпні цього року в с. Блистова, що в Менській територіальній громаді, планують організувати спортивно-масовий фестиваль «Богатир-Fest» імені відомого українського борця і важкоатлета з Чернігівщини Терентія Кореня.Із перебігом підготовки до проведення цього заходу ознайомилась голова обласної ради Олена Дмитренко, яка 14 липня перебувала з робочою поїздкою на Менщині.

Разом із очільником Менської міської ради Геннадієм Примаковим керівник оглянула місце проведення майбутнього фестивалю та обговорила разом із організаторами попередню програму спортивного свята.

Окрім показових виступів спортсменів та змагань важкоатлетів за кубок імені Терентія Кореня, під час фестивалю хочуть влаштувати театралізоване дійство «Казкові богатирі Менщини», відтворити богатирські бої, організувати гастро-фестиваль «Козацька кухня та її секрети» за участі старостинських округів громади, а також кінно-спортивне шоу. Крім того, спортивно-розважальне дійство буде супроводжуватись виступами музичних виконавців, різноманітними квестами та змаганнями для найменших жителів громади, цікавими екскурсіями до місцевого храму та садиби видатного уродженця с. Блистови і яскравим файєр-шоу.

Олена Дмитренко відзначила оригінальний творчий підхід організаторів до проведення фестивалю «Богатир-Fest» та побажала, щоб всі їхні креативні задуми та плани вдалося втілити в життя.

Джерело: газета «Деснянська правда»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Блистова, Менщина, фестиваль, Богатир-Fest

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!