Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові з'явиться один з перших в Україні медичних коворкінгів
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

У Чернігові з'явиться один з перших в Україні медичних коворкінгів

Лікарі Чернігова зможуть розпочати приватну практику в медичному коворкінгу та отримувати понад 40 тисяч гривень чистого прибутку.Приватна практика в коворкінгу передбачає оренду готових кабінетів незалежними лікарями (ФОП), які можуть самостійно визначати вартість консультацій та графік прийому.

В Україні розпочинає роботу перша мережа медичних коворкінгів Kabimed. Це новий для нашої країни формат формат, хоча доволі популярний у світі, зокрема у США існують десятки подібних мереж.


Медичні коворкінги об’єднують незалежних лікарів та лікарок приватної практики майже всіх спеціалізацій (наразі амбулаторного прийому). Закордоном в оренду здаються також операційні для хірургів — цей формат згодом буде впроваджено й у нас.

На етапі пілоту мережа Kabimed відкриє коворкінги в містах-мільйонниках та обласних центрах. На стартовий етап проект отримав 6 мільйонів доларів інвестицій. Протягом трьох років планується відкрити до 200 коворкінгів по всій Україні.Перші чотири медичні коворкінги відкриваються в Києві, Чернігові, Броварах та Ірпені у липні-серпні. Ще до завершення ремонту заброньовано вже 20% кабінетів.

У Чернігові медичний коворкінг відкриється у серпні за адресою вул. Стрілецька, 106 та матиме 5 кабінетів.

Медична реформа створила умови для ринкового регулювання доходу лікаря. Принцип “гроші йдуть за пацієнтом” дає змогу сімейним лікарям, педіатрам і терапевтам розпочати власну приватну практику та отримати напряму від НСЗУ кошти за укладені декларації.

До прикладу, педіатр, який має 900 декларацій із дітьми, отримує на місяць від НСЗУ 90 тисяч гривень. Консультації вузьких спеціалістів, як от гінекологів чи ендокринологів, у приватній практиці оплачують напряму пацієнти. Наприклад, вартість консультації лікаря-ендокринолога в Чернігові становить 450 грн (згідно з даними сервісу doc.ua). Таким чином незалежний ендокринолог за місяць може отримати дохід у Чернігові близько 70 тисяч грн.

Принцип роботи медичного коворкінга нагадує роботу в лікарні, проте лікарі приватної практики незалежні та мають вищий дохід. Коворкінг надає повністю оснащені меблями та обладнанням кабінети, ресепшн, термінал, сплачує комунальні послуги та обслуговує будівлю. На одній локації може працювати від 4-х до 20-ти лікарів різної спеціалізації, тож навіть колектив зберігається. У медичному коворкінгу в Чернігові зможе працювати близько 10-ти спеціалістів.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медицина, коворкінг

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!