• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Затримано молодшого інспектора за збут наркотичних речовин засудженим


Затримано молодшого інспектора за збут наркотичних речовин засудженим

 

За збут наркотичних речовин засудженим затримано молодшого інспектора державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор».Співробітники оперативної групи державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» спільно зі співробітниками Управління оперативно-розшукової діяльності Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Відділу внутрішніх розслідувань, моніторингу та безпеки персоналу Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України в Чернігівській області, четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернігів) Територіального управління Державного бюро розслідувань розташованого у м. Києві, за процесуального керівництва прокурора відділу Чернігівської обласної прокуратури в ході реалізації оперативної інформації затримали молодшого інспектора відділу режиму і охорони слідчого ізолятора сержанта внутрішньої служби П. та ув'язненого М. за незаконне зберігання, перевезення та збут наркотичних речовин у місця позбавлення волі, повторно за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).Правоохоронці встановили, що молодший інспектор П. залишав «закладки» в підземному переході за дверима, а при виведенні ув’язненого М. на прогулянку вказував місце, де знаходяться «закладки», після чого ув’язнений М. забирав приховані пакунки.


Прокурор відділу Чернігівської обласної прокуратури та слідчий Державного бюро розслідувань оглянули пакунок, який було вилучено під час затримання, де виявили та вилучили кристалоподібну речовину білого кольору та речовину зеленого кольору рослинного походження.

Під час обшуку за місцем проживання молодшого інспектора відділу режиму і охорони сержанта внутрішньої служби П. виявлено та вилучено грошові кошти у сумі 1000 гривень, які молодший інспектор отримав за доставку вищевказаного пакунку.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.Джерело: ДУ "Чернігівський слідчий ізолятор"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: інспектор, ізолятор

Добавить в:
 
 


Центр Комплект