• Брухт
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Бонусна програма від glo™ – що це і як отримати бонуси?
Рекламодателям

Радио

Бонусна програма від glo™ – що це і як отримати бонуси?

На правах реклами.
glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

 Бренд glo™ пропонує усім користувачам пристроїв для нагрівання тютюну glo™  взяти участь у програмі лояльності glo™  Bonus Club. Стати її учасником може кожен охочий власник пристрою, а в якості заохочення бренд буде зараховувати на баланс бонуси. Згодом їх можна буде вигідно обміняти на доступні заохочення за спеціальними цінами, придбавши продукцію, що представлена в розділі "Товари за бонуси" на сайті бренду https://myglo.com.ua/a/products?bonus=yes.

 
Як приєднатися до glo Bonus Club 

Якщо ви вже оцінили всі переваги glo™ та інноваційної технології нагрівання тютюну, зареєструйтеся на сайті бренду myglo.com.ua. Після цього для вас буде створений акаунт із бонусним балансом, на який після кожної покупки будуть зараховуватися бонуси glo™. 
Згідно з актуальними правилами програми, на ваш рахунок буде зараховуватися по 4 бонуси за кожну гривню, витрачену на покупку будь-якого товару на сайті. Якщо у вас вже є зареєстрований акаунт на офіційному сайті бренду, вам достатньо авторизуватися і погодитися на участь у програмі лояльності glo™ Bonus Club. 


Особливості бонусної програми


Ви можете отримувати бали не тільки за покупку продукції glo™, а й за запрошених друзів. За кожного повнолітнього споживача тютюну або нікотину, який придбає пристрій за вашою рекомендацією,  на ваш баланс будуть зараховано 24 000 бонусів, але не поспішайте обмінювати їх, оскільки накопичивши певну кількість бонусів, ви зможете підвищити свій рівень у програмі. 
   
Бонусна система glo™ влаштована таким чином, що всі нові учасники починають із базового рівня – Basic. Однак накопичивши 60 000, а потім і 100 000 бонусів, ви зможете перейти спочатку на рівень Plus, а потім – на Ultra. Кожен новий рівень відкриває для вас ще більше переваг і можливостей клубу. 
  
Ключове призначення бонусів, які зараховуються на ваш аккаунт, – можливість придбання товарів glo™ за спеціальнми цінами. Обмін бонусів на грошовий еквівалент не передбачений Правилами програми.  
  
Додаткову інформацію про участь у glo™ Bonus Club можна дізнатися в розділі "Правила бонусної програми". Програма починає працювати з 7.07.2020 та має необмежений термін дії, якщо інакше не вирішать організатори. 
 
* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


Центр Комплект