Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Брат і сестра з Ріпок напали на заробітчан
Рекламодателям

Радио
Радио

Брат і сестра з Ріпок напали на заробітчан

Святошинський районний суд столиці відправив у тюрму двох ріпкинців, брата і сестру — Романа та Ларису Ковшун. Йому дали 12 років, а їй — десять за розбійний напад. Чоловік до цього вже був двічі судимий за розбій у 2017 році. Тоді Деснянський райсуд Києва пожалів його і присудив чотири роки умовно. У 2018 за грабіж Конотопський міськрайонний суд Сумської області дав два роки реально.

Роман, сестра та їхній знайомий азербайджанець Ельшад Ісрафілов як заробітчани жили в одній квартирі.

І пішли нападати на іншого заробітчанина. В результаті одну людину вбили, другу побили.


На суді Ковшун розповів свою версію подій. З тим, кого вбили, він був знайомий близько двох років. Вони відпочивали в одній компанії. А тоді товариш забрав його собаку до себе. Мовляв, Роман багато випив, отож поки що тварина побуде в нього. І ось він пішов з сестрою та Ельшадом забирати пса. Однак суд не повірив цій історії. Бо свідки розповіли інше.

Була п’ята ранку, натруджені заробітчани спали. Коли це у вікно (квартира на першому поверсі) постукав Роман. Не підозрюючи лихого, сонний товариш відкрив двері. Виникла словесна перепалка. До квартири намагався прорватися азербайджанець. Та квартирант його не впустив, ще й обізвав чуркою. Тоді Ельшад вистрілив йому в живіт з пістолета-травмата. Від звуку пострілу прокинувся ще один квартирант. І тут до кімнати з криками: «Лежать, лежать, мордой в пол», — залетіли Ковшуни. Переляканий мужик впав на коліна, азербайджанець приставив до голови пістолет. Лариса кричала: «Це він зробив». Що саме, той не встиг зрозуміти, бо отримав від жінки кулаком по потилиці. В цей час Роман шарив по квартирі, шукав мобільні телефони. Забрав два. Все тривало хвилини. В цей час поранений лежав на сходах, він вже не міг говорити, тільки стогнав. Кримінальна трійця втекла. Пораненого відвезли до лікарні.

Виявилося, що гумова куля пробила йому тонкий кишківник, здуховинну артерію і застрягла в поперековому м’язі. Масивна внутрішня кровотеча, більше ніж два літри крові, і травматичний шок... На п’ятий день, не приходячи до тями, молодик помер в реанімації.

Азербайджанець втік, його оголосили в розшук. А ось Ковшунів поліцейські зцапали швидко. До речі, собака таки був у цій історії. Це підтвердили свідки. Пса Ковшуни забрали.

Валентина Остерська, «ВісникЧ» №28 (1835) від 15 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, Ковшуни, Остерська, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект