Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В'ячеслав Приліпко: "На другий день усіх повиписували"
Рекламодателям

Радио
Радио

В'ячеслав Приліпко: "На другий день усіх повиписували"

Як почуваються люди, котрі постраждали в аварії, коли зіштовхнулися маршрутка «Борзна - Київ» та автівка «Опель Вектра»? «Вісник» вже писав про цю ДТП. Вона сталася 28 червня біля Лемешів, що на київській трасі. У мікроавтобусі було 19 пасажирів. Перевізник — борзнянський підприємець Павло Костирко. За кермом — Анатолій Федай. І пасажирів, і водіїв доправили у Козелецьку центральну районну лікарню.


— Дев’ять постраждалих, серед них двоє водіїв, звернулося тоді до нас за медичною допомогою, — згадує В’ячеслав Приліпко, генеральний директор Козелецької центральної районної лікарні . — П'ятеро ми госпіталізували. Наступного дня всіх виписали. Водія «Опеля» забрали у військовий госпіталь у Київ. Решта поїхала додому. Ми рекомендували звертатися за медичною допомогою, у разі необхідності, за місцем проживання, у Київ, Борзну.

— У стаціонарі нашої лікарні ніхто після цієї аварії не доліковувався, — говорить Тетяна Стовба, генеральна директорка Борзнянської центральної районної лікарні.

Тамара Кравченко, «ВісникЧ» №28 (1835) від 15 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, Лемеші, Кравченко, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект