Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На сесії 30 липня будуть вирішувати, чи залишити «Ліки України» в приватних руках
Рекламодателям

Радио
Радио

На сесії 30 липня будуть вирішувати, чи залишити «Ліки України» в приватних руках

Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліки України» можуть на 3 роки продовжити строк оренди майна колишньої комунальної мережі аптек. Проти цього рішення протестувала частина депутатів облради і подавала до суду з цього приводу.Тоді повідомлялося, що за новоствореним підприємством стоять депутати Валерій Куліч та Олег Авер’янов – вони це заперечували. Одним із противників передачі комунального майна в оренду був Арсен Дідур. Він і нині переконаний – тоді рішення ухвалили незаконно, бо за це не голосували депутати на сесії.Зі слів Арсена Дідура, раніше вважали, що достатньо повноважень управління комунального майна для того, щоб підписати договір. Зараз, хочуть продовжити використовуючи колегіальний орган обласну раду. Тобто, це як легалізація того рішення. Якщо виносити на сесію рішення, то треба відмінити рішення управління комунального майна минулого скликання.Зараз оренду пропонують продовжити на три роки, сказав заступник начальника управління комунального майна облради Сергій Свиридов.

«Ми лише розглянули це питання на засіданні постійної профільної комісії, схвалили нашу пропозицію, і вирішили виступити суб’єктом подання. Тобто, на тих самих умовах, які зараз існують, окрім орендної плати. Зараз буде проведений перерахунок відповідно до нової оцінки майна».Депутат облради від «Нашого краю» Юрій Музика
стверджує – підприємство має працювати в комунальному майні, і щоб не якісь приватні люди отримували прибуток, ТОВ чи ФОП, а КП і обласний бюджет отримували прибуток від ЦМК. Це величезне підприємство.


За словами Сергія Свиридова, для відновлення діяльності комунального підприємства з обласного бюджету потрібно буде витратити більше 20 мільйонів гривень. Зараз підприємство сплачує близько 3 мільйонів орендної плати до бюджету області.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ліки України» – 104 аптеки та аптечні пункти по всій області, а також аптечний склад у Чернігові. Воно виникло майже 3 роки тому.
Нинішній керівник ТОВ «Ліки України» Ігор Назаренко – колишній директор комунального підприємства.

З його слів, вони орендують 29 аптек і аптечний склад. Все це входило до колишнього комунального підприємства «Ліки України». Його майно понад два з половиною роки тому передали в оренду однойменному приватному підприємству.«Також ми виконали всі забов’язання зі своєї сторони, щодо викупу оборотних активів КП в повному обсязі і своєчасно. За період була сплачена сума 26 мільйонів 585 тисяч гривень до обласного бюджету».
Голова обласної ради Олена Дмитренко каже, економічно доцільніше для області залишити майно в оренді «Ліків України».

Остаточне рішення прийматимуть депутати обласної ради на найближчій сесії, 30 липня.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Ліки України», депутати, облрада, Дмитренко, Музика, Куліч, Авер’янов, Дідур

Добавить в:
 
 


Центр Комплект