• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Проблема з піском досі залишається, Атрошенко переживає, що через це зірветься візит Президента та участь реконструкції Валу у двох масштабних програмах


Талион

Проблема з піском досі залишається, Атрошенко переживає, що через це зірветься візит Президента та участь реконструкції Валу у двох масштабних програмах

 

На початку засідання виконкому у Чернігівській міський раді мер міста Владислав Атрошенко звернувся з офіційною заявою до органів ДБР і НАБУ. Він попросив вивчити причини зупинки поставок піску на будівельний ринок Чернігова.- Якщо поідбні речі будуть залишаться без уваги відповідних органів наша держава не відбудеться! Жертви на Сході - є марними і всі події починаючи, з грудня 2014 - є беззмістовними. Подібні речі повинні аналізуватися: як з якою метою і хто бенефіціар зупинки будівельної галузі Чернігова і надать оцінку в тому числі відповідності займаним посадам окремим посадовцям.

- Всі автомобілі з піском зупиняються і блокуються. Чому це відбувається в літній будівельний сезон - це вже риторичне питання. І чому ці проблеми з законністю вивозу цього піску виникли саме зараз в літній будівельний сезон і кому це вигідно?

- Якщо порахувать збитки понесені будівельниками, та порівняти їх з сумою несплачених податків за цей пісок славутицький невідомого походження і який останнім часом реалізувався, через умовно кажучи, підставні фірми - то збитки чернівських будівельників будуть в десятки разів більше.

- В нас зупинились такі підприємства, як Група «Ковальська» (лідер з виробництва бетону), зупинилось житлове будівництво зупинилось, яке також без бетону та без піску не може нічого будувати. Вибачте, це вже не жарти. держава повинна нести відповідальність!


- Якщо є запитання до цих підприємств, то хай би правоохоронці поміряли об’єму піску, але не зупиняли галузь! Треба знайти технічні шляхи, розрахувати скільки його там, хай порахують скільки машин з ним виїжджає щодня, а держава би потім з порахованою кількості отримали би зиск.

Сьогодні місту потрібно 40 машин піску. 20 на - Вал, який будемо відкривати на 30-річчя Незалежності України, його я сподіваюсь, якщо нічого не завадить відвідає наш Президент. І тоді Вал, можливо, попаде до програми «Велике будівництво» та «Велика реставрація». Також 10 машин нам потрібно на Мстиславську та ще 10 на Хлібопекарську.

Нагадаємо проблема з поставками піску мала місце наприкінці червня. Причина - Деснянський райсуд м.Чернігова за клопотанням Чернігівської окружної прокуратури наклав арешт на автомобілі підприємств, які доставляли пісок для будівельної галузі міста.

Читайте також:

 

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, пісок, реконструкція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект