• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Любов Деркач: "Золоті дітки були". У Покровському провели в останню путь братиків, що потонули в ставку


Радио

Любов Деркач: "Золоті дітки були". У Покровському провели в останню путь братиків, що потонули в ставку

14 липня у селі Покровське на Менщині родина та близькі попрощалися із хлопчиками, що потонули у ставку 13 липня. Двоє братів пішли набрати води і не повернулися додому. Старшому хлопчику було 14 років, меншому – десять. Плавати вони не вміли.Хлопці із мамою понесли обід батьку, він пас корів на лузі біля копанки між Покровським і Слобідкою. Її селяни зробили для худоби, називають водопоєм.

«Наскільки відомо, вони пішли набирати воду в пляшки, так вийшло, що глибина велика. Вони не розрахували, напевне, глибину і потонули. У тому році там води не було, зараз почали бити джерела. Вийшло, що води дуже багато там», – розповідає Сергій Труба, класний керівник одного із загиблих хлопчиків.

Через обміління минулого року селяни ставок поглибили. Зараз до дна – понад два метри. Чому хлопчики потонули – невідомо. Ніхто з селян не бачив, як вони заходили у воду.


Коли батько знайшов речі дітей біля ставка, викликав поліцію. Він намагався сам знайти дітей у воді, але плавати також не вміє.Любов Деркач бібліотерка Покровської школи:
- Чому вони на ту копанку пішли, я не знаю... Золоті дітки. Вони є друг за друга, прекрасні діти. Такого не повинно було статися.

«Не чекаючи водолазів, співробітники Корюківського районного відділу поліції пірнули у водойму. На жаль, обох дітей вони виявили без ознак життя та підняли з дна ставка на поверхню. Слідів насильницької сметрі на тілах не виявлено», – сказала Суспільному Наталія Слабеняк, речниця Нацполіції області.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Покровське, ставок, Менщина, потонули, діти, Слабеняк

Добавить в:
 
 


Центр Комплект