• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олександр Погорілко з Коропа поїде на олімпіаду


Олександр Погорілко з Коропа поїде на олімпіаду

Олександру Погорілко 21 рік, він родом з Коропа. Після 11 класу поїхав до Сум, бо в Чернігівській області нема де тренуватися взимку через відсутність зимового манежу. Тож в складі Національної збірної представлятиме Сумщину. 30 липня Олександр Погорілко в Токіо бігтиме в змішаній естафеті – чотири по чотириста метрів.

Почав займатися бігом в 11 класі, в його успіхи в спорті не вірили, а вже за 5 років він став чемпіоном України. 30 липня Олександр Погорілко в Токіо бігтиме в змішаній естафеті – чотири по чотириста метрів.

Як каже його перший тренер Володимир Лучко, хисту до занять спортом у Сашка не було – не вийшло стати ані футболістом, ані волейболістом. Бігом також почав займатися пізно.

«Восени у нас традиційні змагання з легкої атлетики. Я приходжу на стадіон – сидить Сашко Погорілко. Кажу, Сашко, чого тут сидиш? Каже: «Буду бігати». Кажу, як ти можеш бігати, якщо ти не бігун? Він: «Учитель сказав».

Увесь одинадцятий клас Олександр тренувався на стадіоні в Коропі. Його дистанція в спорті 400 метрів.

За рік з новачка він став призером чемпіонату області.Останні змагання Олександра 11 липня завершилися в Таллінні. Там, на Чемпіонаті Європи серед молоді він посів четверте місце в бігу на 400 метрів.

«У нього дуже висококваліфікований тренер Олег Федорович Білодід… Я думаю, і для мене Сашко став таким подарунком долі, і для цього тренера. Тому що в нього учнів такого класу не було», – говорить Володимир Лучко, тренер Коропської дитячої спортивної школи.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Погорілко, Короп, олімпіада, бігун, тренер, Лучко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект