Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прикордонники виявили 2 вантажівки, якими перевозився видобутий пісок, без документів на видобуток

Радио
Радио

Прикордонники виявили 2 вантажівки, якими перевозився видобутий пісок, без документів на видобуток

Державна прикордонна служба продовжує здійснювати комплекс заходів направлений на підтримання належного рівня прикордонного режиму.Так, минулої доби, в прикордонні на ділянці відповідальності впс «Дніпровське» Чернігівського прикордонного загону виявлено 2 вантажівки, якими перевозився видобутий пісок без відповідних дозволів на проведення робіт у прикордонній смузі, а також користування надрами (корисними копалинами місцевого значення). Загальна вага виявленого вантажу сягає більше 40 тонн.

На місце події охоронці кордону викликали співробітників Нацполіції, яким й передано 2 ваговози з видобутим піском та грейдер, що були виявлені на місцевості поблизу державного кордону.


Також правоохоронцям направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 240 «Порушення правил охорони або використання надр».

Чернігівський прикордонний загін звертається до громадян та наголошує:
авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування посадових осіб Чернігівського прикордонного загону, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність.

Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, які провадитимуть діяльність.

Нагадуємо, що відповідно до п. 22 ст. 19 Закону України про Державну прикордонну службу Україну прикордонники самостійно або разом із спеціально уповноваженими на те органами виконавчої влади і посадовими особами у районах несення служби здійснюють контроль за збереженням природних ресурсів і підводної культурної та археологічної спадщини, додержанням правил промислової та іншої діяльності, охороною довкілля.

Джерело: Північний кордон. Держприкордонслужба

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Держприкордонслужба

Добавить в:
 
 


Центр Комплект