• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівська депутатка показала, як дбають про дерева у Туреччині


Талион

Чернігівська депутатка показала, як дбають про дерева у Туреччині

 

Цими днями депутатка міськради Марина Рейко, яку чернігівці знають, як брендамбасадора торгівельного центру «Голлівуд» та кандидатку у мери на колишніх мерських виборах поділилась своїми враженнями про те, як дбають за деревами у курортній Туреччині. Свою іронічну розповідь, яка явно натякає на той стан речей, який можна спостерігати з відношенням до багаторічних дерев у центрі Чернігова (їх регулярно видаляють, замість ліквання) жінка підкріпила світлинами з люксового готелю, де зараз відпочиває.Я в Туреччині, і я в шоці. Все у них не як у людей, ну як так можна?

По-перше, дерева інвентаризували. Зайва трата коштів. Кому взагалі ці дерева потрібні? Краще б коло якесь в Анталії зробили, а то не вистачає же.

По-друге,
90% цих інвентаризованих сосен - аварійні! Спиляти все, терміново! Багато дерев взагалі під кутом 45 градусів! Мотлох такий, хитається і скрипить. І навіть поруч з дитячим майданчиком! Як це терпіти то можна!

По-третє, замість того, щоб пиляти, вони полікували дерева! В шоці повному. Це ж по 1 000 євро на дерево! Зовсім нерозумно. Треба на 40-градусній спеці під сонцем ходити, а не в тіні. Напишу в Книгу скарг.

По-четверте, доріжки викладали, а дерева на шляху не спиляли. Катастрофа повна. А якщо я буду йти і розіб’ю собі лоба? Хто їх вчив, цих турків? Навіть коріння не поранили, поки доріжку будували. Руки-крюки.

По-п’яте, ну навіщо ж будувати будинок із зростаючим деревом? Ви що, не в собі? Дешевше ж спиляти. Завжди пиляти треба, приїжджайте до Чернігова, ми навчимо.
Виявилося, такі скарги готель не приймає. Кажуть, дорослі сосни - це одне з надбань. Нарівні з морем, сонцем і піском. Природу треба берегти.
Передайте в Книгу Скарг Чернігова.


Gorod.cn.ua, фото Марини Рейко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рейко, дерева, сосни, лікування, Туреччина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект