• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У центрі Корюківки знайшли труп 43-річного чоловіка


Радио

У центрі Корюківки знайшли труп 43-річного чоловіка

У суботу, 10 липня, у центрі міста Корюківки біля магазину «Глорія», що на площі, знайшли мертвим жителя селища Холми. Виїздили медики й поліція.


фото google


Завідувач Корюківської станції екстреної допомоги та медицини катастроф Михайло Стецко повідомив, що виклик на «швидку» надійшов о пів на сімнадцяту. Медики виїздили, але їхня допомога вже не знадобилася. Констатували смерть і повідомили поліцію.

У Корюківському райвідділі поліції підтвердили, що чоловік був без ознак життя. Слідів насильницької смерті на тілі не виявили.

"Померлому було 43 роки, він мешкав у Холмах. За життя зловживав алкоголем, був частим «гостем» у відділенні поліції. У селищі проживав сам, власної сім`ї не мав."

Михайло Стецко зазначає, що влітку найчастіші звернення на «швидку» стосуються інсультів і наслідків вживання алкоголю. Цьогоріч уже фіксували й отруєння грибами. Отруївся 56-річний житель Романівської Буди. Після промивання шлунку вдома від госпіталізації він відмовився.

Джерело: Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, труп

Добавить в:
 
 


Центр Комплект