• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Не Костевич єдиною: хто з уродженців Чернігівщини їде на Олімпіаду в Токіо


Талион

Не Костевич єдиною: хто з уродженців Чернігівщини їде на Олімпіаду в Токіо

 

Не зважаючи на те, що офіційно Чернігівщину на цьогорічних Олімпійських іграх представлятиме тільки Олена Костевич, в складі Національної олімпійської збірної є ще троє уродженців Чернігівщини.Втім, на Олімпіаду вони їдуть як представники інших областей, розповіла Суспільному стипендіатка НОК України Юлія Синявська.

Так, учасник Олімпійських ігор легкоатлет Олександр Погорілко – родом із Коропа. Він представляє Сумську область, адже навчається там. Дисципліна – 4Х400 метрів (мікс).


Олександр Погорілко


Крім того, в бігу на 400 метрів виступатиме Марія Миколенко. Вона родом з Прилук, на Олімпійських іграх представлятиме Донецьку область.


Марія Миколенко

Ще одна учасниця Олімпіади родом з Чернігівщини - Ольга Голодна. Вона народилася у селі Мрин, що на Носівщині. Спортсменка виступатиме на Олімпіаді у дисципліні штовхання ядра. Після школи спортсменка вступила до спортивного інтернату в місті Бровари, тому виступає за Київську область.


Ольга Голодна

Джерело: "Суспільне Новини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт

Добавить в:
 
 


Центр Комплект