• Брухт ДальнобойСервис


Радио

А волосся, як льон, синє-синє

16-річна Тетяна Довженко, випускниця варвинського ліцею №1, пофарбувала напередодні випускного волосся в синьо-фіолетові кольори. Дівчина проживає в селі Світличне, це за дев’ять кілометрів від Варви.— Я люблю виділятися, не хочу бути такою, як усі. Волосся в мене темно-русяве. Перші експерименти почала в дев’ятому класі. Спочатку фарбувала гуашшю чи аквареллю. Коли мама дозволила і підтримала, перейшла на справжні фарби або тоніки. Тому в мене було і червоне, і чорне, і зелене, і біле, і рожеве волосся. Тепер зупинилась на синьому та фіолетовому, — усміхається Тетяна. — Це мені додає впевненості. Багато хто не розуміє і тикає пальцем. Особливо старше покоління засуджує. Вчителі й однокласники спочатку дивувались, а Я потім звикли. їм подобається.

— Фарбуєшся сама чи в перукарні?

— Я купую фарби в магазинах, і мене фарбувала мама вдома. Лише останні пів року — подруги, у них вдома. Моє фарбування в нас, як звичай, щомісяця. Іноді можу ходити і два місяці, якщо колір дуже сподобався.Також захоплююся пірсингом. Проколюю вуха. Поки собі — в одному вусі п'ять сережок, в другому чотири. Подружки мене підтримують, але не роблять таке. Вони спокійніші®.


— Як готувалася до випускного?

— Випускний ми відсвяткували 25 червня. Зачіску та макіяж робила в салоні у Варві. Сукню і босоніжки купували з мамою у Прилуках. Сукня коштувала три з половиною тисячі гривень, взуття — близько тисячі.

Вступати планую в педагогічний університет у Чернігів або в Харків на вчителя української мови та літератури. Мрію працювати з дітьми.

* * *

— Цьогоріч у Варвинській ТГ 95 випускників одинадцятих класів у п'яти закладах освіти, з них три золоті медалісти: Вадим Гармаш і Анна Передрій, випускники варвинського ліцею №2, та Тетяна Кутова, випускниця журавської школи. Також випускається 124 учні дев’ятих класів, — повідомила Галина Петрик, спеціаліст відділу освіти Варвинської ТТ.

В області зі школою попрощалися 5885 випускників одинадцятих класів, з них 332 нагороджені золотими та 113 срібними медалями. 8610 учнів закінчили дев’ятий клас.

Ольга Самосенко, «ВісникЧ» №27 (1834) від 8 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Варва, Довженко, випускниця, волосся, Самосенко, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект