Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Приз глядацьких симпатій непередбачуваний. В останній момент — Дарина Роговенко
Рекламодателям

Радио
Радио

Приз глядацьких симпатій непередбачуваний. В останній момент — Дарина Роговенко

27 червня у сновському будинку культури пройшло свято краси — «Міс-Літо-2021». Вісім дівчат від 14 до 17 років змагались за корону: Яна Пахолкіна, Маргарита Мельник, Катерина Митус, Анна Ковальова, Дарина Роговенко, Яніна Васько, Єва Щербакова і Діана Павловська. Глядацька зала була заповнена більше ніж на дві третини, при вартості вхідного квитка 50 гривень.— Хореограф-аматор Катерина Кононевич запропонувала підготувати виходи дівчат на конкурс, — розповідає Наталія Довбенко, начальниця відділу культури та туризму Сновської міської ради. — По творчих колективах (хореографічний, вокальний, музична школа) і шукали учасниць. Вісім дівчат одразу погодились.

— Хто судив красу?

— Підприємець і заступник голови молодіжної ради Олександр Гончаренко, депутат облради Олександр Якубін, начальник управління освіти, сім’ї і молоді Олена Коваленко, я і секретар міської ради Наталія Самойлова. Молоді чоловіки, котрих планували залучити до суддівства, цього дня не змогли прийти. Довелося замінять на ходу.

Частина одягу була самих дівчат, частину ми давали з костюмерної, особливо на вечірній вихід.

— Як визначали, хто отримає приз глядацьких симпатій?

— Розробили на сторінці в соцмережі фейсбук голосування. Дівчата знімали візитівки, де агітували голосувати за них і приходити на захід. Голосування тривало до останньої хвилини. Спочатку одна лідирувала, потім друга, а перемогла третя — Дарина Роговенко. До останнього не розуміли, хто стане фаворитом глядачів. Ми, журі, пішли вже визначатися з міс і двома віцеміс, а глядачі ще голосували. Тоді мені просто скинули останні дані, хто переміг. Присутні в залі підтримали саме Дарину.

Міс-літо ж стала Діана Павловська, першою і другою віцеміс, відповідно, Яна Пахолкіна і Маргарита Мельник.


— Які призи отримали переможниці?

— Кожна учасниця від міської ради — парфумерні набори (по 500 гривень кожен: туш, молочко для вмивання, набір тіней), букети в корзинках. Для переможниць були грошові винагороди. За перше місце — тисяча, і троє по 500 гривень. На двох віцеміс і міс надягни корони.

— Учасницям найбільше сподобались призи. А глядачам?

— Творчий батл (змагання. — Авт.). Наприклад, Яна Пахолкіна і Маргарита Мельник влаштували музичний батл, ніби переграючи одна одну на акордеоні й баяні. Інші учасниці під музичний супровід гітари читали вірші. Одна українською мовою, інша — італійською. Яніна Васько (бувала в Італії, захоплюється культурою) так сподобалася з декламацією поезії іноземною мовою. Хоч я, приміром, нічого і не зрозуміла, але здавалося, що вона дуже щиро і від душі розповідає. Ще був пісенний і танцювальний конкурс.

Одна невеличка проблема — доводилось толерантно, але настійливо просити вдягти маски.

* * *

У тему

У справжнього чоловіка машина повинна бути з Німеччини, годинник — зі Швейцарії, парфуми — з Франції, а дружина — з Чернігівської області!

Вікторія Товстоног, «ВісникЧ» №27 (1834) від 8 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роговенко, Сновськ, конкурс, Товстоног, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект