Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олександр Костирко готується до спалаху «дельти»
Рекламодателям

Радио

Олександр Костирко готується до спалаху «дельти»

У «ковідному» відділені Прилуцької центральної районної лікарні 5 липня нема жодного пацієнта.— Буде необхідність, відкриватимемо знову 60 ліжок, — говорить Володимир Колейко, генеральний директор.

У «ковідному» відділенні Ніжинської міської лікарні імені Галицького 5 липня лежало шість пацієнтів. А лікувалося ж і 100, і 200, і 275.

Та радіти, певно, рано, восени ситуація може змінитися. У Росії, Індії, Великобританії, Португалії поширюється новий штам, тобто різновид коронавірусу, який назвали «дельта».


— Очікуєте спалаху «дельти»? — звертаюся до Олександра Костирка, директора Ніжинської центральної міської лікарні.

— Усе можливо. Така ж сама ситуація була з Уханем. Ухань — китайське місто, де у 2020 році спалахнув «ковід». В Ухані почалося, і місяців через три-чотири до нас дійшло. Тож готуємося до спалаху «дельти» — власне, відділення до прийому «ковідних» хворих готове. «Дельта» це ще складніша патологія, вірус агресивніший, швидше протікає, вражає молодь. Усіх підряд вражає.

На 6 липня в Ніжині з початку пандемії на «ковід» захворіло 6320 осіб, повідомляє обласний лабораторний центр МОЗ України. З них 264 дітей, 272 лікарі. Померло всього 149 чоловік. У Ніжинському районі захворіло 1642, з них 39 дітей, 86 лікарів. Померло всього 24.

В області з початку пандемії захворіло 57556. Померло 1479.

Щепилася 75371 людина, інформує обласний центр громадського здоров’я. Тільки за вихідні 3-4 липня вакцинувалося 1461. Третього липня працювали пункти масової вакцинації в Чернігові, Новгороді-Сіверському, Ніжині, Козельці. 4 липня такий, пункт відкрився і в Прилуках.Тамара Кравченко, «ВісникЧ» №27 (1834) від 8 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковід, здоров’я, лікарі, Кравченко, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект