• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Переможниця конкурсу краси «Місіс Світу» заспівала для фестивалю «На Голубих озерах»


Талион

Переможниця конкурсу краси «Місіс Світу» заспівала для фестивалю «На Голубих озерах»

 

Протягом трьох днів 9-11 липня еко-перлина Чернігово-Сіверщини Голубі озера були місцем проведення Міжнародного фестивалю авторської пісні «На Голубих озерах». Цього року це був вже десятий ювілейний фестиваль, який щоразу більше привертає до себе увагу шанувальників авторської пісні. На святі пісні і музики традиційно відбуваються творчі майстерні, майстер-класи, проходять виступи народних колективів художньої самодіяльності, естрадних колективів і, звичайно ж, конкурсні виступи учасників фестивалю за номінаціями.

Фестиваль став брендом, одним з найкращих фестивалів в Україні, що пропагує досягнення в жанрі авторської пісні і спрямовує свої зусилля на патріотичне виховання та підтримку обдарованої творчої молоді.

Як розповів засновник фестивалю президент Благодійного фонду ім. Софії Русової Іван Чаус, за десять років свого існування учасниками фестивалю «На голубих озерах» ставали найвідоміші барди України та Білорусі: Олександр Демиденко, Ігор Сильченко, Сергій Наумов, Ірина Шмидова, Володимир Грачов, Олександр Ворох, Валерій Марченко, Олексій Ревенко, Володимир Каверин, Ілля Вінник, Владислав Бондарьков, В’ячеслав Климович, Дмитро Долгов та інші уславлені автори і виконавці в жанрі авторської пісні.10 липня 2021 року
відбувся гала-концерт за участю відомих бардів і дипломантів фестивалю. Привітати його учасників та глядачів прийшли також почесні гості: заступниця голови Чернігівської обласної державної адміністрації, голова організаційного комітету фестивалю Олена Дума, народний депутат України Олег Семінський та голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко. До привітань також долучилася відома українська співачка, володарка престижних музичних премій, переможниця конкурсу краси «Місіс Світу», заслужена артистка України Камалія.
Камалія на фестивалі була разом зі своїми двома дочками, родичами та собаками породи шпіц. Встигла не тільки поспівати для гостей, а і активно відпочити. Враженнями від Голубих озер ділилася на своїй сторінці у Фейсбуку, підкріплюючи їх світлинами та відео.
Підбив підсумки Х Міжнародного фестивалю авторської пісні «На Голубих озерах» голова журі, відомий український автор, виконавець і художник, керівник Київської школи бардів Дмитро Долгов.

По завершенню церемонії вручення нагород і гала-концерту відбулося театралізоване фольклорне дійство «Купальська ніч на голубих озерах», яке учасникам свята подарував Академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

А завершила свято концертно-танцювальна програмою за участю вокалістів філармонійного центру.

Gorod.cn.ua за матеріалами прес-центру Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Голубі озера, Олешня, фестиваль, барди, Чаус, Камалія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект