• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У вересні Чернігів чекає низка культурних подій


Радио

У вересні Чернігів чекає низка культурних подій

Наше місто має більше тисячі років історії та найбільшу кількість пам'яток домонгольського періоду. Цьогоріч Чернігів вперше долучився до загальноєвропейської ініціативи "Дні європейської спадщини". До неї вже залучені 12 міст України. Загалом цю програму реалізують починаючи ще з 1991 року. З цього приводу у Туристичному інформаційному центрі провели нетворкінг із опрацювання орієнтовного плану заходів реалізації цієї програми.

Олександр Шевчук начальник управління культури та туризму ЧМР:
- Нам потрібно організуватися в цьому напрямку. Ми повинні достукатись до серця кожного містянина і туриста.

Основна задача програми показати містянам закриті у звичайний час, чи маловідомі пам'ятки культури міста. Кожен рік є тематичним. Основним гаслом 2021-го року є "Спадщина: залучені всі".


Катерина Литвин заступниця начальника управління культури та туризму ЧМР:
- Основний посил - це те, що культура має бути доступна для всіх категорій населення. І відповідно Рада Європи дублює це нам. В цьому році "Дні Європейської спадщини" мають акцент на інклюзивність. Наша задача на тиждень - максимально провести круглі столи, екскурсії, відвідини музеїв, театрів, вистав, пленерів, але так, щоб це було абсолютно доступно всім категоріям. Не тільки тим, хто на візочках, а й тим, хто має вади зору, слуху і т.д.

Серед запрошених до обговорення - представники державних установ, міських бібліотек, театрів, музеїв та філармонії. Кожен заклад має подати свою пропозицію можливих культурних заходів до 5 серпня, а реалізувати їх планують у вересні.

Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Литвин, Шевчук, туризм

Добавить в:
 
 


Центр Комплект