Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Розвиток сільського туризму на Чернігівщині
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Розвиток сільського туризму на Чернігівщині

Вчора відбувся плановий виїзний семінар для жителів сільської місцевості з питань здійснення підприємницької діяльності на селі, в т. ч. розвитку «сільського та зеленого туризму» на прикладі успішного функціонуючих суб’єктів підприємництва на тему «Практичні питання розвитку сільського та зеленого туризму в Чернігівській області» на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021 – 2027 роки.В семінарі взяли участь представники ряду департаментів облдержадміністрації, працівники Чернігівського облтурінфоцентру, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Чернігівській області, представники об’єктів туристичної інфраструктури Седнєва (власники сільських садиб та представники тергромад).

У рамках семінару висвітлювались питання про туристичний потенціал Чернігівщини, переваги сільського туризму, про державне фінансове забезпечення власної справи у сфері сільського туризму, перспективи розвитку та проблемні питання при організації цього виду діяльності.По завершенню учасники заходу ознайомилися з основними туристичними локаціями Седнєва, з пропозиціями, які надає садиба «Кінний двір». Цікаво, що в садибі можна не тільки відпочити та покататися на конях, а й спуститись на плотах річкою Снов.

До початку нового туристичного сезону в селі Черниш з’явиться нова кінна база відпочинку.Джерело: "Чернігівщина туристична"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: семінар, Седнів, туризм

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!