• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Безкоштовні велосипеди є й у Варві


Талион

Безкоштовні велосипеди є й у Варві

 

Віднедавна у Варвинській ОТГ з’явилися соціальні велосипеди для безкоштовного користування мешканців громади. Велосипеди хоч і не нові і їх небагато, проте голова громади вірить, що людям вони будуть в поміч.

Сьогодні жодна громада на Чернігівщині не стоїть на місці. Кожна з них у міру можливостей розвивається і покращує життя своїх мешканців. Так, Сосницька ОТГ цьогоріч втілила в життя за допомогою польського гранту проект «соціального велосипеда». Вони закупили 25 новеньких великів з gps-навігатором для безкоштовного користування жителями громади.

У Варві ж, дізнавшись про таке ноу-хау, і собі вирішили полегшити життя людям. Адже Варва – невелике містечко, і людям, коли приїжджають із сіл у справах, було б добре скористатися таким транспортом. Тож, недовго думаючи, тут проект «соціальний велосипед» втілили по-своєму.Взяли чотири старенькі велики поставили їх біля міської ради. Систему gps замінятимуть технічні працівники, які будуть видавати велосипеди, записавши перед цим дані людини, планований час повернення і сфотографувавши її паспорт або людину, яка бере велосипед.

Варвинська громада таким своїм рішенням доводить, що якщо чогось дуже хочеш, то все тобі під силу, і можна без грантів та великих коштів хоч трошки покращити життя своїм мешканцям.

Марія Пучинець, «Чернігівщина» №27 (845) від 8 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Варва, інфраструктура, велосипеди, громади, Пучинець, Чернігівщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект