Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Розслідування у справі Деркач-Криворучко знову поновили
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Розслідування у справі Деркач-Криворучко знову поновили

Розслідування у справі про сексуальні домагання колишнього військового комісара області Олександра Криворучка знов поновили. Інформацію Суспільному підтвердив керівник військової прокуратури Чернігівського гарнізону Дмитро Барановський.Нагадаємо, на минулому тижні стало відомо, що кримінальне провадження у справі закрила дізнавач через відсутність ознак складу злочину. Тоді військовослужбовця Ольга Деркач розповіла, що за день до закриття провадження брала участь у слідчому експерименті. І вона, і її адвоката пов’язували закриття справи зі зміною слідчого.

«Постанова про закриття справи вміщує, якщо не помиляюся, сім аркушів паперу. Тобто, з 15 червня треба було опрацювати матеріали цього слідчого експерименту, зробити висновки і написати постанову про закриття. Як це можна було встигнути все?»

«Була направлена підозра на погодження до прокурора, який надав вказівки. Декілька вказівок, які мав виконати дізнавач. І коли змінили дізнавача, справу закрили», – сказала Суспільному адвокатка Ольги Деркач Тетяна Веремій.


За словами Дмитра Барановського, після закриття провадження військова прокуратура отримала матеріали розслідування. Після ознайомлення з ними 1 липня прокурор скасував рішення дізнавача. Тобто розслідування у справі продовжується.

«На даному етапі дізнання треба виконати ще ряд слідчих дій. Зокрема, не були допитані окремі свідки, яких зазначила потерпіла сторона. Також не було проведено окремих процесуальних дій, зокрема, повторних допитів окремих свідків. А також не було надано оцінку експертному висновку, який міститься у матеріалах кримінального провадження. Тому прокурором вказано, які дії необхідно здійснити. Додатково проінформовано дізнавача, що потрібно здійснити та в які строки в рамках даного кримінального провадження», – сказав у коментарі Суспільному Дмитро Барановський, керівник Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

Адвокатка Тетяна Веремій розповіла Суспільному, що нині готує подання про зміну дізнавача у справі.

Нагадаємо, про сексуальні домагання з боку Олександра Криворучка 43-річна Ольга Деркач заявила у січні. Олександр Криворучко звинувачення заперечував, а на початку лютого написав рапорт на звільнення. Згодом стало відомо, що анонімне анкетування серед працівниць військкомату, яке провела військова служба правопорядку ЗСУ, частково підтвердило звинувачення у сексуальних домаганнях. Нині також тривають суди вже у цивільній справі. Олександр Криворучко вимагає визнати опубліковану Ольгою Деркач у ЗМІ інформацію недостовірною та спростувати її. Наступне засідання у цивільній справі призначене на 19 серпня.

Джерело: Cуспільне новини

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Криворучко, розслідування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!