• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція закликає водіїв вантажівок призупинити рух дорогами загального користування у спеку


Поліція закликає водіїв вантажівок призупинити рух дорогами загального користування у спеку

 

У зв’язку з підвищенням температури повітря поліція Чернігівщини інформує про тимчасове обмеження руху вантажного транспорту на дорогах загального користування державного значення. Обмеження розповсюджуються у період з 10-ї ранку до 22-ї вечора.

З метою збереження покриття автомобільних доріг Чернігівської області від руйнування та деформації під дією вантажного транспорту введено обмеження руху в період підвищення температури вище 28 °C.
Вони стосуються транспорту вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн та діятимуть на 58-ми дорогах загального користування.

Поліція закликає водіїв у спекотну погоду залишатися на спеціальних майданчиках для відстою транспортних засобів. В області для вантажівок обладнано 40 таких майданчиків (на 356 машино-місць) та є можливість відстою для легкового транспорту на 526 машино-місць.

Перелік та місцезнаходження майданчиків для відстою ви можете знайти ТУТ.

Поліцейські нагадують, що з початку літа до найчастіших причин аварій у Чернігівській області додалося погане самопочуття водіїв під час спеки.Джерело: Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція, транспорт, обмеження, вантажівки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект