• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Затишні куточки для відпочинку створюють лісівники (фото)


Затишні куточки для відпочинку створюють лісівники (фото)

 

Зони відпочинку у лісі – це окремий спеціальний проект лісівників. ДП «Городнянське лісове господарство» створило вже чимало таких майданчиків. Найвідоміший – поміж Городнею та Політруднею поруч із міжнародною трасою. Це місце давно стало улюбленим для весільних поїздів, сюди залюбки заїжджають подорожуючі щоб відпочити, часто зупиняються команди мисливців, рибалок та грибників.

Не менш популярною є альтанки по дорозі на Гніздище, в березняку поблизу Травневого, між Моложавою та Тупичевом, а також у Невклі. Їх використовують як любителі лісу для перепочинку так і місцеві жителі для проведення сімейних свят та пікніків.

Нещодавно лісівники оновили ще одну зону відпочинку – в Староруднянському лісництві. На заміну старим спорудам тут побудували нові затишні альтанки, зручні столи з лавками, обладнали безпечне місце під вогнище.

Зони відпочинку створюються лісівниками для нас. Щоб кожен у лісі мав змогу зручно відпочити, сховатись від дощу, просто побути на природі. Проте, на жаль, не всі відвідувачі цих мальовничих майданчиків поводяться адекватно. Часто накидають сміття, трапляється, що й ламають споруди, палять лавки й огорожі. Певно, не варто звикати до такої поведінки, й принагідно припиняти подібні дії.
Лісівники звертаються до всіх відвідувачів лісу з проханням не смітити у лісі й навколо зон відпочинку, бо кожна з них обладнана спеціальними контейнерами для сміття. Також не важко забрати обгортку чи пакет із собою та викинути непотріб у сміттєвий бак у місті. Зайвим буде нагадувати, що не треба ламати чи якось інакше руйнувати лісові споруди, бо вони можуть стати в нагоді будь-кому з нас. Щороку, зусиллями лісівників, обладнаних зон відпочинку стає більше, вони стають зручнішими й більш затишними. Тож давайте разом дбайливо ставитися до лісу і він обов’язково віддячить нам ягодами, грибами, цілющими травами й гарним настроєм!

Джерело: "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лісівники, альтанки, Гніздище, Тупичів, відпочинок

Добавить в:
 
 


Центр Комплект